دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ ,20 January 2020
ویژه نامه 9 دی
حماسه 9دی نشانه پیوند ناگسستنی ملت ایران با ولایت فقیه است

در مراسم بزرگداشت حماسه 9دی در میرجاوه مطرح شد؛

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه سلمان گفت: حماسه 9دی نشانه پیوند ناگسستنی ملت ایران با ولایت فقیه است و 9دی پدیده ای بی نظیر در تاریخ انقلاب اسلامی بود.

 
نهم دی واقعاً یک پدیده‌ی عظیمی بود که بدون اینکه علما و راهنمایان معنوی مردم که مورد اعتماد آنها هستند، دلهای مردم را به حقائق این انقلاب متوجه کنند، میسر نمیشد.
شاید به یک معنا بشود گفت که در شرائط کنونی - که شرائط غبارآلودگیِ فضاست - این حرکت مردم اهمیت مضاعفی داشت؛ کار بزرگی بود.
امامان جمعه شيعه و سنی ضمن دعوت از عموم مردم با حضور وحدت آفرین خود در اجتماعات ۹دی گفتند: مردم با حضور خود نقشه شوم دشمنان را در سال88 نقش بر آب کرده و آتش فتنه را خاموش کردند.
مردم ولایتمدار شهرستان میرجاوه همراه با سایر هموطنان مان در سالروز حماسه بزرگ 9دی در اجتماع با شکوهی به مناسبت بزرگداشت این حماسه بزرگ؛ در مسجد جامع صاحب الزمان این شهر گردهم آمدند.
فرماندار میرجاوه گفت: ملت ایران در روز ۹دی به میدان آمدند و باری دیگر پشتیبانی خود از انقلاب اسلامی و ولیه فقیه خویش را فریاد زدند.
مدس حوزه علمیه توجید میرجاوه گفت: ولایت پذیری و بصیرت مردم حماسه بزرگ 9 دی را خلق کرد و جریان فتنه را شکست داد و مردم با حضور پرشور خود در حماسه 9دی مشت محکمی به دشمنان زدند.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است، مردم غیورومرزدار شهرستان میرجاوه هم زمان با سراسر کشور در مراسم گرامی داشت 9دی به منظور تجدید میثاق با انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری در صحنه حضور پیدا می کنند.
فرمانده سپاه شهرستان خاش گفت: حماسه ۹ دی تبلور بصیرت و بیداری ملت ایران اسلامی بود و این حماسه عظیم و میلیونی برای همیشه در تاریخ ماندگار و جاودانه است.
یکی از روحانیون شهرستان خاش گفت: مردم در روز ۹ دی اجازه تخطی از ارزش‌ها را ندادند و تیرخلاص را به فتنه گران شلیک کردند.
به مناسبت فرارسیدن 9 دی و دهه بصیرت عکس نوشته ای با این مضمون بر روی این سایت خبری قرار گرفت.
پوستر حماسه 9 دی جهت مشاهده و دانلود منتشر شد .
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه گفت: حماسه 9دی ملت ایران میثاق دوباره ملت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه بود.
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه گفت: حماسه 9 دی سال 88 نماد آشکار پشتیبانی ملت ایران از ولایت فقیه بود.
فتو نیوز " 9دی در تاریخ ماندگار شد "را در پایگاه خبری تحلیلی تفتان ما مشاهده کنید.
پوستر "9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" را در پایگاه خبری تحلیلی چهاربهاران مشاهده کنید.
مردم با حضور در راهپیمایی 9 دی اثبات کردند که ملت ایران همیشه اگاه و بیدار است و شعور سیاسی و اگاهی سیاسی ان ها اجازه نمی دهد کسی توهین کند یا به مقدسات نظام انقلاب اسلامی اهانتی کند.
فرمانده سپاه شهرستان خاش گفت: به همت نهاد مردمی و انقلابی سپاه از ابتدای امسال تاکنون در این شهرستان 8 مدرسه افتتاح و کلنگ زنی و 10 مدرسه نیز بازسازی و ترمیم شده است.
مشاور کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اهمیت روز نهم دی ماه، تاریخ این روز را هیچ گاه از یاد نخواهد برد و به خوبی آن را به خاطر خواهد سپرد.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:مردم ایران با خلق حماسه ۹ دی ثابت کردند که همواره پشتیبان رهبر انقلاب و ولیه فقیه خویش هستند و به دشمنان اجازه دخالت در امورات داخلی کشور را نخواهند داد.
 
گزارش تصویری/ تجلی خروش پایتخت نشینان وحدت ایران اسلامی در نهم دی  
پوستر/ دست قدرت الهی
اینفوگرافیک/ نهم دی انقلابی دیگر بود