يکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ ,24 July 2016
دفاع عجیب فرماندار آلوده ترین شهر جهان از استاندار/ او که نمی تواند خود را نصف کند!

در حالی فرماندار زابل از توجه ویژه استاندار به مسائل سیستان سخن می گوید که اوسط هاشمی در نشست اضطراری که با حضور استانداران و مسئولین کشوری در وزارت کشور برگزار شد حضور نیافت.

آغاز به کار سی و یکمین بیمارستان صحرایی سپاه در سیستان و بلوچستان/ مرهم پزشکان جهادگر التیامی بر زخم محرومان

​جهادی که همچنان ادامه دارد:

بیمارستان صحرایی شهید آتشدست با تلاش بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان امروز و در شهرستان قصرقند استان سیستان و بلوچستان با هدف خدمت رسانی به مردم این منطقه افتتاح شد.

 
افشای فیش‌های کثیف موسوم به فیش‌های نجومی که طی هفته‌های اخیر جنجالی کم‌سابقه در فضای سیاسی، رسانه‌ای و اجتماعی کشور ایجاد کرده، پدیده‌ای نو و قابل توجه در حوزه نظارت همگانی مردم بر عملکرد مسئولان است.
نماینده مردم زاهدان دستگیری مدیرعامل معزول بانک را به موقع و به جا دانست و گفت: برخورد با مفسدین کلان اقتصادی اعتماد مردم به نظام را تقویت می کند.
فرشاد پيوس گفت: جهادگران بسيجي جواناني مومن و دلسوز هستند كه هر ساله با چشم پوشي از فرصت تفريح در تعطيلات تابستان و ايام نوروز براي خدمت به مستضعفين راهي مناطق محروم مي شوند.
استان سیستان و بلوچستان به دلیل مرز طولانی با کشور پاکستان و عدم کنترل این کشور بر تردد های مرزی همواره محلی برای جولان قاچاقجیان دارو است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مسلمانان کشمیر، تکفیری و سلفی نیستند؛ بلکه تنها مظلومانی هستند که درپی مطالبه سیاسی ساده‌ای، با سرب داغ نیروهای نظامی هند مواجه شده و به خاک و خون کشیده می‌شوند.
مدیر سازمان بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان با اشاره به افتتاح سی و یکمین بیمارستان صحرایی در شهرستان قصرقند گفت: پیش بینی شده است که در این بیمارستان به بیش از 30 هزار نفر خدمات ارائه شود.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری و شناسایی تیم خرابکاری در شهرستان خاش توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) خبر داد.
رئیس هیئت ووشو سیستان وبلوچستان خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر " اعتراض 3 کشور به حجاب اسلامی" را در مسابقات کذب عنوان کرد.
روز گذشته تیغ شهرداری زاهدان در حالی در اقدامی شتابزده بزرگترین مجتمع ورزشی دانش آموزی استان را به دلیل ترافیک نصف کرد که بنا بر اظهارات شورای ترافیکی ، با ترافیکی در این خیابان وجود ندارد.
مدتی است گرد و خاک در شمال سیستان و بلوچستان چنبره زده است و نفس سیستان نشینان را تنگ کرده اما دولتی ها به جای پیگیری مشکلات مردم سکوت مصلحتی در پیش گرفته اند.
طوفان روز های اخیر سیستان نزدیک به 5 هزار نفر از شروندان این منطقه را راهی مراکز درمانی کرد و خسارت های میلیاردی نیز به مردم این منطقه وارد کرد.
دختر نوجوان دلگانی که برای تهیه آب به خارج از منزل مراجعه کرده بود بر اثر برخورد صاعقه جان خود را از دست داد.
این روزها که بحث حقوق های نجومی برخی از مدیران نفتی مطرح شده است نگاهی به میزان حقوق دریافتی مسئولان نفتی خالی از لطف نیست؛‌مشاورانی که در کسوت مشاوره شاید هیچگاه فیش حقوقی از وزارت نفت نداشته باشند اما در قالب پاداش ها می توانند امتیاز های بزرگی را دریافت کنند که هر کدام از این امتیاز ها حقوق هزاران کارگر را می تواند پشتیبانی کند.
علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مسئله مسلمانان کشمیر از طریق مجامع بین المللی پیگیری شود، مسئله مسلمانان کشمیر از طریق مجامع بین المللی پیگیری شود عنوان کردند: همه امتهای اسلامی باید حامی و منادی صدای مظلوم باشند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: 15 نفر در تعزیرات در قالب کارشناس حوزه مالی، فناوری اطلاعات و 13 نفر کارشناس حقوقی استخدام می شوند.
اعضای یک تیم که قصد خرابکاری و انفجار در اماکن مختلف خاش را داشتند شناسایی و دستگیر شدند.
یادواره شهید ابراهیم کریمی با حضور مسئولین استانی در سراوان برگزار می شود.
یک روزنامه پاکستانی با انتشار مطلبی مدعی شد که موساد، سازمان سیا و اطلاعات هند که در گروه های تروریستی منطقه نفوذ کرده اند در حال سوء استفاده از این عناصر برای گسترش ناامنی در سیستان و بلوچستان ایران هستند.
نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه روحیه اشرافی‌گری از دولت سازندگی آغاز شد، گفت: امروز نمونه‌هایی از اشرافی‌گری در جامعه پدیدار شده که حقوقهای نجومی از آن جمله است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان گفت:مدیر متخلف مدرسه غیر انتفاعی به دلیل گرانفروشی به پرداخت جریمه 85 میلیون ریالی محکوم شد.
 
گزارش تصویری/ زندگی در قلعه ی گنج
گزارش تصویری/ اینجا آب هست ولی کم است!
گزارش تصویری/ سیستان پس از طوفان
عکس نوشته / شورای نگهبان در کلام مقام معظم رهبری
پوستر/ حجاب راهی به سوی سعادت و سلامت روانی
پوستر/ FATF کارگروهی سیاسی برای تقویت اسرائیل در منطقه
اینفوگرافیک/ دیدار هزاران نفر از معلمان سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب
10 راهکار برای اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی/ اینفوگرافیک
نوآوری کاربران شبکه های اجتماعی در مقابل لیست اصلاح طلبان+تصاویر
کمیسیون های انتخابی نمایندگان استان در مجلس دهم را چه مقدار در پیشبرد اهداف استان موثر می دانید؟
زیاد
متوسط
کم
اصلا
 
گزارش تصویری/ زندگی در قلعه ی گنج
گزارش تصویری/ سیستان پس از طوفان
گزارش تصویری/ تشنگی «هامون»
افطار پای سفره محرومان +تصاویر
بلندترین و کوتاه ترین زمان های روزه داری در سیستان و بلوچستان