پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ ,21 February 2019
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرماندار شهرستان خاش گفت: کارگران سنگربانان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بودند و نقش این قشر از جامعه در موفقیت این انقلاب به یادماندنی است.
به گزارش عصرهامون به نقل از تفتان ما، محمداکبر چاکرزهی در جشن کارگری که به مناسبت دهه فجر در کارخانه سیمان خاش برگزار شد، اظهار کرد: شکل گیری انقلاب به رهبری امام خمینی(ره) و پشتیبانی ملت با بصیرت و ولایتمدار ایران اسلامی باعث اقتدار و صلابت اسلام شد.

وی با بیان اینکه در سالهای انقلاب آزمون های سختی پیش روی ملت بود، تصریح کرد: با تدابیر هوشمندانه رهبری و بصیرت مردم نقشه های دشمنان خنثی و با شکست مواجه شد.

چاکرزهی با بیان اینکه مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن ماه باری دیگر مشتی محکم بر دهان یاوه گویان استکباری می زنند، گفت: آمریکا با همراهی هم پیمانان خود خواست به ایران ضربه بزند، پیمان نامه جهانی و برجام را دچار خدشه کند و قدس را پایتخت اسرائیل کند اما در رسیدن به اهداف پلید و شوم خود ناکام ماند.
 

 
شرکت سیمان خاش موفقیت های بزرگی را به دست آورده است
مدیرعامل شرکت سیمان خاش نیز در ادامه این مراسم، با بیان اینکه این شرکت موفقیت های بزرگی را به دست آورده است، اظهار کرد: کارکنان این شرکت با اتکا به توان علمی و تعهد و دلسوزی توانسته اند در عرصه های مختلف موفق ظاهر شوند.
خسرو جامعی گفت: حضور کارکنان توانمند سیمان خاش در محافل علمی و ارائه حداقل ده مقاله برتر در حوزه صنعت و تلاش جهت به روز رسانی فعالیت ها از اولویت های مهم در شرکت سیمان خاش است.
وی از بازنشستگان و افراد پرتلاش در مجموعه شرکت سیمان خاش قدردانی کرد و افزود: بدون شک اگر همراهی و همگامی و خدمات دلسوزانه کارکنان و قشر کارگران سیمان خاش نبود نمی توانستیم در عرصه ها و زمینه های مختلف به موفقیت دست پیدا کنیم.
 
مسئولین نیز باید برای اشتغال جوانان تلاش کنند
امام جمعه شهرستان خاش نیز در ادامه اظهار کرد: کارگران در دوران مختلف کشور از جمله دوران دفاع مقدس و دوران انقلاب اسلامی با همه توان و سخت کوشی برای کشور افتخارآفرینی کرده اند که وجود 14 هزار شهید جامعه کارگری نمونه ای شاخص از ایثارگری های کارگران با بصیرت و آگاه در جامعه است که چرخ های صنعت و توسعه کشور را به گردش در می آورند.
حجت الاسلام غلامرضا دهقان تصریح کرد: افرادی که به اقشار جامعه نفع رسانی دارند و خدمت می کنند در دنیا و آخرت به کامیابی می رسند و مسئولین نیز باید برای اشتغال جوانان تلاش کنند.
در این مراسم ضمن تجلیل از کارکنان و بازنشستگان و ورزشکاران موفق و اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی و ورزشی، شعرخوانی و موسیقی محلی از خدمات حسین شهنوازی رئیس سابق کارخانه تجلیل و عبدالرحمن یارمحمدزهی به عنوان رئیس جدید سیمان خاش معرفی شد.
انتهای پیام/3028
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۲۷۵
مرجع : تفتان ما


ارسال