سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ,20 August 2019
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
به مناسبت گرامیداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر جمعی از مسئولان سیستان وبلوچستان با خانواده شهدای این استان دیدار کردند.
به گزارش عصرهامون، صبح امروز به مناسبت هفته گرامیداشت امر به معروف و نهی از منکر از خانواده شهدای امر به معروف و نهی از منکر استان شهید "جواد نیک گو" و شهید "خلیلی" دیدار شد.
 این دیدار ها با حضور جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان، رئیس هیئت رزمندگان، ستاد امربه معروف و نهی از منکر و هیئت همراه، قائم مقام صداوسیما مرکز استان، مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه سلمان استان انجام شد.
عبدالله شیرازی مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه سلمان استان در حاشیه این دیدارها در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: شهیدان با ایثار جان خویش باعث شدند ما امروز امنیت و آسایش داشته باشیم و برماست برای حفظ امنیت و آسایش کنونی ادامه دهنده راه راستی که آنان انتخاب کرده اند، باشیم.
وی با بیان اینکه حضور فرزندان و خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران در هر مجموعه ای باعث افتخار و برکت آن مجموعه خواهد بود، افزود: از این بابت که می توانیم هر چند به اندازه ای کوچک خدمتی را به خانواده های این عزیزان ارائه دهیم به خود می بالیم و خوشحال هستیم.
مسئول امر به معروف و نهی از منکر سپاه سلمان استان در ادامه با بیان اینکه نام نیکوی شهدا همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی زنده و ماندگار خواهد بود، خاطر نشان کرد: شهدای گرانقدر برای احیای امر به معروف و نهی از منکر در برابر دشمنان انقلاب و اسلام جان شیرین خود را نثار کردند.
در این دیدار ها به پاس صبر و استقامت و همچنین تجلیل از روحیه انقلابی و مجاهدانه خانواده معظم شهدا ،لوح سپاسی به رسم یادبود به خانواده معزز شهدا اهدا شد.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۷۶۴


ارسال