جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵
همزمان با هفته بسیج دانش آموزی؛
یادواره شهدای دانش آموز شهرستان ایرانشهر برگزار شد+تصاویر
 
امام جمعه ایرانشهر : اگر کسی شهدا و پیام شهدا را فراموش کند و حرف شهدا را نفهمد به نظام اسلامی خیانت کرده است. مسئولین ما باید بدانند خدمت در سایه ی به یاد شهدا بودن است و باید همیشه شهدا را مد نظر داشته باشند.
به گزارش پهره ؛ صبح امروز و همزمان با هفته بسیج دانش آموزی ، یادواره شهدای دانش آموز شهرستان ایرانشهر با حضور حجت الاسلام ابطحی امام جمعه معزز شهرستان ، فرمانده سپاه شهرستان ، فرماندار ایرانشهر ، خانواده‌های معظم شهدای دانش آموز و برخی دیگر از مسئولان شهرستان و دانش آموزان ایرانشهری در مصلی ایرانشهر برگزار شد.
حجت الاسلام ابطحی امام جمعه معزز شهرستان در این مراسم گفت: شهدای دانش آموز آن کسانی بودند که در اوایل جوانی و نوجوانی به آن درجه ای از رشد و بلوغ فکری رسیدند که دریافتند باید برای اعتلای دین خدا جانشان را فدا کنند و آنها از جانشان در این راه گذشتند.
ابطحی گفت: این از آثار والای انقلاب است که این چنین نوجوانانی را پروراند تا در زمانی که باید مشغول بازی و سرگرمی باشند ، به آنچنان درجه ای از معرفت الهی رساند که باید جانشان را تقدیم انقلاب اسلامی کنند.
امام جمعه ایرانشهر اظهار داشت : انقلاب اسلامی نسلی منتظر را تربیت کرد تا زمینه را برای ظهور امام زمان(عج) فراهم کند . نسل نترسی که به آنها گفتند همه دنیا در مقابل شما ایستاده اند ، بترسید و آنها نه تنها نترسیدند بلکه به ایمانشان افزوده شد
حجت الاسلام ابطحی ادامه داد : اگر کسی شهدا و پیام شهدا را فراموش کند و حرف شهدا را نفهمد به نظام اسلامی خیانت کرده است. مسئولین ما باید بدانند خدمت در سایه ی به یاد شهدا بودن است و باید همیشه شهدا را مد نظر داشته باشند.
ابطحی در انتها گفت : همه شهدای ما عزیزند اما شهدای دانش آموز عزیزترند چون آنها در اوایل جوانی دست از همه چیز کشیدند و یک شبه ره صدساله را پیمودند و قطعا این شهیدان هیچگاه نخواهند گذاشت چراغ این انقلاب خاموش شود.
گفتنی است در حاشیه این مراسم نمایشگاه استکبار ستیزی نیز برپا گشت و در انتهای مراسم از خانواده شهدای دانش آموز ایرانشهر تجلیل شد.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۸۱۸


ارسال