پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران انجام شد؛
از افتتاح ایستگاه راهنمایی و رانندگی تا بهره برداری از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در شهرستان کنارک
 
در دهه فجر و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی چندین طرح عمرانی و آموزشی در شهرستان کنارک با حضور مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، سرپرست فرمانداری کنارک در آیین آغاز بهره برداری از این طرح ها، گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی، امروز در جای جای استان و شهرستان کنارک شاهد افتتاح طرح و پروژه عمرانی و خدماتی هستیم.

ابابکر بلوچ افزود: انقلاب اسلامی در طول 40 سال عمر با برکت خود دستاوردهای عظیمی به دنبال داشته است و اجرا و افتتاح طرح های عمرانی، خدماتی و آموزشی در نقاط مختلف به خصوص روستاهای و مناطق محروم از جمله این دستاوردها می باشد.
 
وی ادامه داد: دو آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای، در رشته صنایع غذایی و هنر ایرانی رشته قالی، فرش و گلیم   برای هنرجویان کنارکی افتتاح شد.

فرماندار کنارک با اشاره به افتتاح پارک محله کنارک گفت: برای این طرح اعتباری بالغ بر۶میلیارد ریال و زمینی با مساحت ۶ هزار و 300 متر مربع به بهره برداری رسید.

وی همچنین از افتتاح ساختمان ایستگاه راهنمایی و رانندگی خبر داد و خاطرنشان کرد: ساختمان ایستگاه راهنمایی و رانندگی شهید باور کنارک با اعتباری بالغ بر ۶۰میلیون تومان زمینی با مساحت ۵۰متر مربع افتتاح شد.
 
از دیگر برنامه های به مناسبت دهه فجر محفل انس با قرآن با حضور امام جمعه اهل تسنن و تشیع در مسجد صدیقی بندر کنارک برگزار شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۵۹۱


ارسال