پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
رئیس ورزش و جوانان شهرستان کنارک خبر داد:
حضور بیش از هزار ورزشکار در مسابقات جام رمضان کنارک/ ورزش با طعم رمضان
 
رئیس ورزش و جوانان شهرستان کنارک گفت: بیش از هزار ورزشکار در قالب 100 تیم ورزشی در مسابقات جام رمضان شهرستان کنارک حضور دارند.
به گزارش عصرهامون، عبدالرشید رئیسی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به اینکه مسابقات ورزشی جام رمضان بعد از اذان مغرب و عشاء و ضیافت افطار برگزار می شود، بیان کرد: این مسابقات تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد و به تیم ها و نفرات برتر این دوره از رقابت ها جوایز ارزنده ای اهداء می شود.

وی با اشاره به بیان اینکه هدف این مسابقات غنی سازی اوقات فراغت جونان است افزود: در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی مسابقات فوتسال ومینی فوتبال (چمن مصنوعی) دربخش مرکزی به میزبانی روستاهای سورکمب، گبولان، پارک ها، بانسنت، کهیر و در بخش زرآباد در روستاهای سورو، بندینی و اسلام آباد در حال برگزاری است.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان کنارک ادامه داد: در روستاهای کهیر و بانسنت در سالن ورزشی، سورکمب، پارگ و سورو در زمین چمن و در روستاهای گبولان، بندینی و اسلام آباد در زمین خاکی باشرکت بیش از 100تیم و با حضور 1000ورزشکار سازمان یافته در ایام ماه مبارک رمضان به رقابت می پردازند.

وی گفت: تلاش خواهیم کرد در تابستان برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان عزیز روستایی برنامه ریزی خوبی داشته باشیم.

رئیسی خاطرنشان کرد: مسابقات هر شب یک ساعت بعد از نماز مغرب برگزار می شود و از هر گروه 2 تیم به دور بعدی مسابقات راه می یابند و در مرحله بعد مسابقات به صورت حذفی برگزار می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۲۰۴۶


ارسال