جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ ,25 September 2020
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
فرماندار دلگان در دیدار با سالمندان؛
معیشت و درمان دغدغه اصلی سالمندان/ رسیدگی ویژه به این قشر در اولویت کاری بهزیستی و کمیته امداد باشد
 
فرماندار دلگان در دیدار با سالمندان این شهرستان گفت: معیشت و درمان و همچنین رسیدگی ویژه دغدغه اصلی سالمندان است.
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، به مناسبت روز جهانی سالمندان، مسئولان دلگان با جمعی از سالمندان زیرپوشش بهزیستی در این شهرستان دیدار کردند.

مجتبی شجاعی فرماندار دلگان در این دیدار گفت: محبت به سالمندان و حفظ کرامت انسانی این عزیزان امری ضروری و از تاکیدات دین مبین اسلام است؛ در کلام نورانی قرآن کریم و سخن بزرگان دینی بسیار بر توجه و محبت به سالمندان و دستگیری از آنان تاکید شده است.

این مسئول تصریح کرد: سالمندان به واسطه شرایط جسمانی و روحی خاصی که دارند از جمله گروه‌های آسیب پذیر اجتماع هستند که غالبا از دستیابی به حقوق و آزادی‌هایشان محروم مانده اند.

فرماندار دلگان ادامه داد: تجلیل و تکریم سالمندان و احترام ویژه آنان، از آموز‌ه‌های دین مبین اسلام و توصیه های بزرگان دین و روایات زیادی در این خصوص آمده است.

شجاعی عنوان کرد: معیشت و درمان از دغدغه های اصلی سالمندان است که می طلبد مسئولان به صورت ویژه و خاص به این دو مقوله مهم سالمندان توجه کرده و آن را در اولویت های کاری خود قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی به صورت ویژه به سالمندان رسیدگی کنند و خدمات رسانی به این قشر را در اولویت کاری خود قرار دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۳۰۷
مرجع : عصرهامون


ارسال