يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱
وحدت شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان الگوی والای اسلامی برای ملت ها
 
فرماندار ویژه چابهار گفت: حفظ وحدت بین برادران و خواهران اهل سنت و شیعه در سیستان و بلوچستان الگوی والایی برای ملت های مسلمان می باشد و همه می دانند از دیرباز ایجاد تفرقه بین مسلمان یکی از مهمترین ابزار دشمن برای تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران رحمدل بامری در مراسم زنگ وحدت که صبح امروز با حضور برخی از مسئولین چابهار در مدرسه رضوانه برگزار شد بیان کرد: جوانان و اقشار مختلف مردم در ابتدای پیروی انقلاب اسلامی با وجود آنکه کشور آمادگی کافی و لازم را برای جنگ نداشت، به صحنه آمدند تا با ایثار جانشان اقتدار کشور را به منصه ظهور رساندند.

وی تاکید کرد: دشمنان اسلام با ترفندهاي گوناگون سعي بر اختلاف انداختن ميان مسلمانان را دارند و امروزه بيش از هر زمان ديگر حفظ وحدت و انسجام امت اسلامي برای ما ضروري و حياتي است.

وی با بیان اینکه ایثار و از خود گذشتگی جوانان در دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس موجب استقلال و وابسته نبودن کشور شد ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس، جنگ تحمیل شده علیه ایران از سوی غرب بود ولی اراده بسیجی مردم و حماسه حضور آنان موجب سرافرازی کشور شد.

بامری عنوان کرد: رويكرد انقلاب اسلامي به مفهوم عملي وحدت، مطابق با تاكيدات و سفارش دين اسلام بوده و در واقع هفته وحدت ثمره انديشه متعالي معمار كبير انقلاب است.

وی نقش دانش آموزان را در پاسداری از خون پاک شهدا و جانفشانی جوانان این مرز و بوم موثر دانست و خاطرنشان کرد: دانش آموزان با تلاش خویش در عرصه علم و دانش می توانند اقتدار کشور را در تمامی عرصه ها به ویژه تعلیم و تربیت حفظ کنند چرا که امروز کشورهای جهان، ایران را به واسطه فرهنگ، علم و دانش آن می شناسند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۷۳۵۲


ارسال