دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ,28 September 2020
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۲
به منظور پیشگیری از شیوع کرونا انجام شد؛
آغاز گشت ویژه ستاد مبارزه کرونا در شهرستان چابهار+ تصاویر
 
به منظور پیشگیری از شیوع و‌ همه گیری ویروس کرونا و با دستور فرماندار ویژه شهرستان چابهار، گشت ویژه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان چابهار انجام شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، رحمدل بامری؛ فرماندار ویژه شهرستان چابهار در حاشیه بازرسی گشت ویژه ستاد مبارزه کرونا گفت: با توجه به آمار مبتلایان و شیوع بیماری کرونا در استان و به منظور حفظ سلامت شهروندان شهرستان چابهار و جلوگیری از همه گیری این ویروس خطرناک، گشت های ویژه و مشترک دستگاه های قضایی، انتظامی و دولتی تشدید یافته و به صورت مکرر انجام خواهد شد.
 
وی افزود: مصوبات ستاد کرونا شهرستان چابهار در اختیار عموم مردم و کسبه قرار گرفته است و عدم پیروی از مصوبات تخلف محسوب شده و دستگاه قضا متناسب با آن اقدامات لازم را انجام می دهد.
 
معاون استاندار و فرماندار ‌ویژه شهرستان چابهار ضمن تقدیر از همه دستگاه های قضایی، انتظامی و دولتی که به طور شبانه روز در تلاش برای مقابله با این بیماری هستند تصریح کرد: مردم چابهار همانطور که تاکنون همراه بودند از این پس نیز در کنار هم هستیم تا از این بحران به سلامت عبور کنیم.
 
بامری خاطرنشان کرد: پیرو مصوبات ستاد کرونا شهرستان چابهار، برگزاری هرگونه مراسمات تجمعی مانند عروسی و سایر تجمعات مشابه جرم تلقی شده و مصداق تهدید علیه جامعه محسوب میشود.
 
گشت مشترک ستاد کرونا شهرستان چابهار عصر روز گذشته با حضور نمایندگان دستگاه های قضایی، انتظامی و دولتی در سطح شهر چابهار برگزار شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۲۳۵۲


ارسال