شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۴
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دریانوردی:
خون شهدا باعث ماندگاری انقلاب و حفظ ارزش هاست/ تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی چابهار با آرمان های والای شهدا
 
حجت الاسلام و المسلمین علی دین پرور گفت: شهدا بزرگترین سرمایه معنوی کشور هستند، خون شهدا باعث ماندگاری انقلاب و حفظ ارزش هاست.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، حجت الاسلام و المسلمین علی دین پرور؛ مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار در تجدید میثاق دانشگاهیان دانشگاه دریانوردی چابهار به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، با اشاره به شجاعت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان اسلام، افزود: این عزیزان با حماسه‌های به یادماندنی خود، کار حسینی کردند و ما وظیفه داریم تا که کار زینبی انجام دهیم.
 
وی تصریح کرد: خون شهیدان، باعث بقا و ماندگاری نظام اسلامی شده و همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره در مسیر اهداف شهدا حرکت کنیم و به دنبال تحقق اهدافی باشیم که این عزیزان برای آن، به شهادت رسیده‌اند.
 
این مقام مسئول، تجدید میثاق با ارزش ها و آرمان های شهدا و بیعت مجدد با رهبر فرزانه انقلاب و بستن پیوند ناگسستنی با ولایت را از وظایف دینی و آرمانی برشمرد و خاطرنشان کرد: ما در اینجا با شهدا عهد می بندیم که به وظایفمان به نحو احسن عمل کنیم تا ایران اسلامی را بیش از پیش سرفراز و پرچم پرافتخار کشورمان را بر فراز قله های علمی جهان، به اهتزاز در آوریم.
 
حجت الاسلام و المسلمین علی دین پرور گفت: خون شهیدان، باعث بقاء و ماندگاری نظام اسلامی است و آرامش امروز ایران اسلامی و اقتدار آن در جهان مدیون خون پاک شهدای انقلاب اسلامی است.

در ادامه این مراسم، از "محمدرضا سارانی" فرزند شهید و "زابلی" خواهر شهید، به نمایندگی از خانواده ایثارگران دانشگاه، تجلیل صورت گرفت.
 
به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس، با هدف تجدید میثاق با آرمان های والای شهدای سرافراز هشت سال دفاع مقدس و گرامی‌داشت یاد و خاطره حماسه‌آفرینی‌های فرزندان برومند این مرز و بوم، مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار مطهر شهدای گمنام دانشگاه با حضور اعضای هیات رئیسه، مسوول نهاد مقام معظم رهبری، اساتید و کارکنان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار، با رعایت پروتکل های بهداشتی، در جوار یادمان شهدای گمنام، برگزار شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۰۰۹۴


ارسال