چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ ,27 October 2021
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸
رئیس مرکز بهداشت شهرستان چابهار:
2 واحد صنفی بعلت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و رفع نواقص بحرانی پلمپ شد
 
عبدالرسول خدمتی از پلمپ 2واحد صنفی بعلت عدم رعایت پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی، عدم رفع نواقص بحرانی ماده ۱۳ خبر داد.
به گزارش عصرهامون، عبدالرسول خدمتی؛ رئیس مرکز بهداشت شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با بیان اینکه نظارت بر اماکن حساس با تصمیم ستاد کرونا تشدید یافته است، تصریح کرد: همه واحدهای صنفی مکلف به رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی هستند.

وی تصریح کرد: در صورت مشاهده تخلف از شیوه‌نامه‌های بهداشتی و اجرایی نکردن مصوبات ستاد کرونا، به واحدهای صنفی و افراد متخلف ابتدا تذکر و در صورت عدم توجه به تذکرات برخورد جدی و قاطعانه صورت خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت چابهار در راستای کنترل و نظارت بهداشتی بر اماکن و اصناف مختلف شامل موادغذایی، آرایشی بهداشتی، نانوایی و رستورانها اقدام به بازدید های ادواری از این مراکز می کنند که در پی فعالیت آنها، ۲ واحد صنفی  به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی پلمپ شدند.

وی ادامه داد : این واحد های صنفی بعلت عدم رعایت  پروتکل ها و شیوه نامه های بهداشتی، عدم رفع نواقص بحرانی ماده ۱۳ و توجه به تذکرهای پیشین‌ پس از اخذ دستور مقام قضایی پملپ و غیر فعال شد.

رییس مرکز بهداشت شهرستان چابهار افزود: با توجه به بیماری کرونا تحت هیچ شرایطی از صنوف کوتاهی قابل قبول نیست و با متخلفین به شدن برخورد خواهد شد.

وی گفت: شهروندان از طریق سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت هر گونه تخلف از شیوه‌نامه‌های بهداشتی را اطلاع و در راه حفظ سلامت جامعه همیار ما باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۱۹۱۴


ارسال