سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
10
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۹
گزارش تصویری/مراسم تشییع کارمند "شهید محمدرضا صیادی" در زاهدان
 
صبح امروز پیکر "شهید محمدرضا صیادی" کارمند اداره ثبت احوال شهرستان سرباز از مقابل مسجد جامع زاهدان بر روی دستان مردم شهید پرور این شهرستان تشییع شد.
به گزارش عصر هامون، محمدرضا صیادی کارشناس ثبت احوال بخش سرباز ظهر روز پنج شنبه در حین انجام وظیفه در محل کار توسط افراد مسلح ناشناس مورد هدف گلوله قرار گرفت و به فیض شهادت نائل آمد.
محمدرضا صیادی از سال 1388 به استخدام ثبت احوال بخش سرباز درآمد و در آن بخش مشغول به خدمت بوده است.این شهید دارای دو فرزند بوده که فرزند اول 3 ساله و فرزند دوم 45 روزه می باشد.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی دیروز با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد شهادت معلم عزیز جواد نوروزی و ترور محمدرضا صیادی، کارمند ثبت احوال منطقه سرباز نشان می‌دهد قتل‌های هدفمند ابعاد تازه از اختلاف‌افکنی قومیتی را به دنبال دارد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۱۸۶۲


ارسال
یک دوست
۱۳۹۳/۰۲/۰۶ ۱۹:۳۸
من چه گناهي کرده ام که يک جوان سيستاني هستم؟!
http://titre1.ir/fa/news/34888/
 
محمد
۱۳۹۳/۰۲/۰۶ ۲۱:۴۷
خداوند به خانواده شان صبر بدهد ،
 
علی
۱۳۹۳/۰۲/۰۷ ۰۵:۵۷
سلام
آنچه که قلب انسان رو آتیش میزنه شهادت نیست عدم حضور استانداره
 
حمید رضا
۱۳۹۳/۰۲/۰۷ ۰۹:۰۸
سلام با مطلب من چه گناهي کرده ام که يک جوان سيستاني هستم؟!به روز هستم
یا علی
 
سیستانی
۱۳۹۳/۰۲/۰۷ ۰۹:۲۹
یک گلایه از مسئولین کشور واستانمان دارم آقای روحانی تاکی ما باید شاهد ترور عزیزانمان باشیم چرا آقایان سپاه نیروانتظامی نمیتوانید ازمرزها نگهداری کنید؟اگر نمیتوانید بگویید تاخودمان مرز داری کنیم .
چرا استاندار استان حساسی مثه استان ما بومی نیست و به مسائل استان آشنا نیست چرا استاندار ما باید در بدو ورود خود به استانداری فرزند خود را به استخدام استانداری در آورد؟
مگرخون او رنگین تر از جوانان بومی است ک دراستان به ناجوان مردی کشته میشود .
ماخواستار استعفای استاندار هستیم لذا خواهشمنیدم تا نسل ما را اشرار منقرض نکرده است استاندار را عزل و یک استاندار بومی انتخاب کنید.
مسئولین پیگیری کنید ما نیز آدم هستیم و جز همین کشورهستیم.
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۲/۰۸ ۱۱:۴۴
توقع شما از دولت تدبیر امید نشان از عدم شناخت جریان فکری ایشان دارد...
 
۱۳۹۳/۰۲/۱۰ ۱۷:۱۹
ایکاش عزیزخودت پرپربشه تاتف بندازی توجریان
 
ناشناس 92
۱۳۹۳/۰۲/۰۷ ۲۳:۲۱
چه گناهی کرده بود که به شهادت رسید؟ خدمت می کرد. به وظیفه ای که برعهده اش گذاشته شده بود خوب عمل می کرد . مظلوم بود . بهترین دوران عمر خویش را وقف خدمت به هم نوع کرده بود ولی کوردلان و وهابی هایی که نه خدا می شناسند و نه مسلمان هستند اورا به شهادت رساند . پیش خدا و رسولش روسیاه باشید ودروجود شما که رحم و مروت و مردانگی و شجاعت و غیرت مرده و همیشه به نامردی و ازپشت خنجر می زنید
 
محمدمعین
۱۳۹۳/۰۴/۲۵ ۱۷:۲۴
سلام بخداوقتی داشتم تصاویراین شهید باوفارونگاه میکدم سلام بردل خانوادهش نمیدونم چجورتحمل دارن نبودشو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مرگ براشراردوست داشتم قاتل محمدجون بادستای خودم تیکه تیکهش کنم خدایاااااااااااااااااااااا
 
اسیه
United States
۱۳۹۴/۰۳/۰۲ ۰۱:۴۷
کاش خدا منو پیش مرگت میکرد داداش محمد
منو ببخش
کاش میمردم و این روز رو نمیدیدم