سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۹
برگزاری جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در مسجد جامع ایرانشهر
 
همزمان با ولادت هشتمین خورشید امامت و ولایت؛جشن میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) به صورت محوری در مسجد جامع شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از پهره،حجه الاسلام موسی الرضا تیموری مدیر دفتر تبلیغات اسلامی قم؛شعبه جنوب شرق با تبریک ایام ولادت با سعادت امام رضا(ع) اظهار داشت:اهل بیت چراغ راهند و در این مسیر هر انسان آزاده ای راه رستگاری را توسل به ایشان می داند.
حجه الاسلام تیموری با اشاره به شبه افکنی و تند روی دشمنان اسلام ادامه داد:شبهه افکنان؛ توسل به اهل بیت را خدشه به دین اسلام تلقی می کنند باید گفت اگر ذره ای به قرآن آشنایی داشته باشند به درستی خواهند دانست که کلام الله مجید بارها به عبارت آل یاسین اشاره کرده است.
وی به فلسفه پرچم گردانی آستان رضوی و شبهاتی که بر آن وارد است اشاره کرد و افزود:مگر شفای چشم حضرت یعقوب(ع)با پیراهن فرزندش یوسف(ع)دروغ است؟می گویند او زنده بود.می گوییم مگر نص قرآن که می گوید شهدا زنده اند دروغ است؟آیا ائمه جزء والاترین شهدا محسوب نمی شوند.
به گزارش خبرنگار ما؛همزمان با سراسر کشور ساعت ۸شب ؛حاضران در مسجد با ادای احترام به پیشگاه امام رضا(ع) و تلاوت صلوات خاصه حضرت،ارادت خویش را به آستان ملکوتی آن حضرت ابراز داشتند.
همچنین مولودی خوانی ، ایستگاه های صلواتی ، مسابقه مهر رضوی ، قرعه کشی همنامان حضرت معصومه(ع) وحضرت رضا(ع)واجرای برنامه های متنوع و شاد از جمله فعالیت های شب ولادت امام رضا(ع) بود.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۵۹۲۹۰


ارسال