چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ,25 November 2020
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۹
افتتاح ۱۰۵ طرح اشتغال زایی کمیته امداد شهرستان خاش
 
به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی 105 طرح اشتغال زایی كميته امداد با امام جمعه موقت شهرستان، فرماندار و جمعی از مسئولین در روستای افخار آباد شهرستان خاش برگزار شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از تفتان ما،محمداکبرچاکرزهی فرماندار شهرستان خاش در حاشیه افتتاح طرح دامداری شیری مددجویان، اظهار کرد: یکی از اهداف مهم شهرستان به کارگیری و استفاده از استعدادها خدادادی و موقعیت‌ها با کمترین سرمایه و امکانات است.
وی تصریح کرد: بازدهی طرح‌ها یا اشتغال‌زایی نیاز به حمایت و کسب آموزش لازم دارد که باید مراکز مربوطه آموزش های لازم را به افراد جویای کار بدهند.
امام جمعه موقت شهرستان خاش نیز با اشاره حدیثی از امام موسی بن جعفر(ع)، بیان کرد: بیکاری و عدم اشتغال ونیازمندی باعث چشم دوختن به دست دیگران است که خواری و سرشکستگی رابه همراه دارد.
حجت الاسلام جواد حسینی با بیان اینکه شخصیت و سربلندی در سایه زحمت و کار به دست می آید، تصریح کرد: هر کس که در این جامعه بخواهد محترم و مفید باشد باید کار کند و این کار را باید نهادهای موظف و مسئول جامعه برای او ایجاد کنند و زمینه را برای ورود افراد جامعه به متن کار فراهم کنند.
وی تصریح کرد: فرد هم باید با شرکت فعالانه در اجتماع و با تلاش و کوشش و بروز شخصیت واقعی خود، خود را شکل دهد و برای رسیدن به موقعیت برتر همواره با بدست آوردن احترام و منزلت تلاش کند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۶۴۹۲۰


ارسال