چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۶
با حضور جمعی از مدیران کل استان؛
رونمایی از تمبر یادبود معلم فداکار خاشی/ اهداء ۴۰۰ متر زمین به ۲ معلم فداکار + تصاویر
 
با حضور جمعی از مدیران کل استانی، فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران دستگاههای اجرایی و قشرهای مختلف مردم خاش از تمبر یادبود معلم فداکار خاشی رونمایی شد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون، به نقل از تفتان ما، محمداکبر چاکرزهی فرماندار خاش در آیین رونمایی از تمبر معلم فداکار خاشی، اظهار کرد: حمیدرضا گنگوزهی معلم فداکار خاشی با ایثارگری و از خودگذشتگی خود به مانند خورشید تابان درخشید و به همگان درس فداکاری و ایثارگری داد.
وی با بیان اینکه گنگوزهی برای همیشه نامش در تاریخ علم و آموزش کشور جاودانه خواهد ماند، افزود: پروردگار متعال را سپاس و قدردان هستیم که با فداکاری معلمان سخت کوش و ایثارگر در نقطه صفر مرزی ایران مردم منطقه خاش مورد توجه و عنایت مسئولان و مردم عزیز کشور قرار گرفتند و روحیه مهمان نوازی؛ نوعدوستی و سراسر محبت مردم ما به جهانیان نشان داده شد.
چاکرزهی اظهار کرد: از پیامهای پر از مهر و صمیمیت رییس جمهوری، رییس مجلس و دیگر مسئولان نظام که یاد معلمان فداکار را در دلها جاودانه ساختند، قدردانی میکنم.
مدیرکل پست و جمعی از مسئولان استان در رونمایی تمبر یاد بود معلم فداکار خاشی حضور داشتند.
در این مراسم همچنین حاج خان محمدکرد ریش سفید و بزرگ طایفه کرد 200 متر زمین به همراه مبلغ 3 میلیون ریال به خانواده مرحوم گنگوزهی و همچنین 200 متر زمین دیگر به عبدالرئوف شهنوازی معلم مجروح و همکار مرحوم گنگوزهی اهداء کرد.
همچنین با حضور مقامات استانی و محلی؛ کنگره استانی شعر معلم فداکار در فداکار در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی خاش برگزار و شاعران منطقه تازه ترین سروده های خود را در وصف معلمان فداکار و موضوع ایثار و گذشت ارائه دادند و در پایان از آنها تجلیل شد.
معلم فداکار مدرسه شهید رحیمی روستای نوکجو شهرستان خاش 15 فروردین امسال با ایثار جان خود، سه دانش آموز مدرسه را از ماندن در زیر آوار و مرگ حتمی نجات داد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۴۴۳۱
مرجع : تفتان ما


ارسال