جمعه ۱ تير ۱۳۹۷ ,22 June 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان:
نیروی انتظامی، محور اساسی و مهم برای ایجاد امنیت اقتصادی است + تصاویر
 
جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: نیروی انتظامی، محور اساسی و مهم برای ایجاد امنیت اقتصادی است و مردم در برقراری امنیت با نیروی انتظامی همکاری کنند.
به گزارش عصرهامون،به نقل از تفتان ما، سرهنگ احمد طاهری در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان خاش، با بیان اینکه امنیت همیشه سبب آرامش و آسایش هر جامعه است، اظهار کرد: در جامعه کنونی امنیت، رفاه و عدالت سه موضوع مهم است که شهروندان به آن نیازدارند و دست یابی به آن ها جزء اهداف اساسی و مهم نظام اسلامی است.
وی با بیان اینکه مردمی بودن، ولایی بودن و مکتبی بودن سه ویژگی اساسی نیروهای مسلح در حفظ امنیت و اقتدار و صلابت نظام است، تصریح کرد: موضوع اساسی امنیت نیازی جدی و مهم دنیای امروز است و مقدم بر همه ای حوزه هاست.
سرهنگ طاهری گفت: بدون شک امنیت با سرمایه گذاری رابطه مستقیمی دارد و زیربنای توسعه هر کشوری امنیت است و اشتغال پایدار نیز در سایه امنیت رونق پیدا می کند.
وی خاطرنشان کرد: ایمان به خدا و دین مبین اسلام و مولفه مهم مردمی بودن سبب تمایز نیروهای نظامی ایران با سایر کشورهاست و ماموران نیروی انتظامی ایران اسلامی همواره شب و روز درشرایطی که مردم در فکر تفریح و مسافرت هستند در راستای تامین امنیت برای آنها برنامه ریزی می کنند.
جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: نقش بسیار مهم و تاثیرگذار هدایت و برقراری امنیت توسط سبزپوشان نیروی انتظامی در سطح شهرستان خاش قابل توجه است.
وی بیان کرد: به برکت امام راحل، رهبر انقلاب اسلامی، خون پاک شهیدان هشت سال جنگ تحمیلی و فداکاری ها و ایثارگری های مدافعین حرم که در صف اول هستند، امروز ایران اسلامی در دل اقیانوس ناامنی منطقه، ازامنیت و صلابت برخوردارشده است.
سرهنگ طاهری ادامه داد: امنیت نقطه عطف در نظام شکوهمند ایران اسلامی است و این مسئله مهم بعنوان تمامی تدابیر مسئولان نظام در حوزه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، وغیره تأثیرگذار شود.
وی با بیان اینکه ایجاد و تثبیت امنیت پایدار رسالت و وظیفه نیروی انتظامی است، اظهار کرد: نیروی انتظامی مظهر انتظام در جامعه است و مقوله مهم امنیت شاخه اصلی یک کشور است و می بینم که در دنیا بیشترین منابع صرف هزینه امنیت می شود.
به گزارش خبرنگار تفتان ما؛ در این آیین سرهنگ دوم احمد ثمره حسینی بعنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان خاش معرفی و از تلاش ها و خدمات سرهنگ غلامرضا اربابی فرمانده سابق قدردانی شد.
گفتنی است؛ سرهنگ دوم احمد ثمره حسینی بعنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان خاش پیش از فرمانده انتظامی شهرستان دلگان بود.
انتهای پیام/3028
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۳۹۳
مرجع : تفتان ما


ارسال