جمعه ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ ,20 April 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
ورود خبرنگاران رسمی شهرستان سراوان به محل شعب اخذ رأی جهت تهیه خبر و عکس در روز انتخابات توسط فرمانداری این شهرستان ممنوع شد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، رسانه ها به عنوان عامل اصلی در ترغیب مردم به مشارکت و حضور حداکثری پای صندوق های رأی نقش موثری دارند که انعکاس اخبار و وقایع یکی از رسالت های خبرنگاران محسوب می شود.
در این برهه از زمان  که دشمنان ایران سعی در  کمرنگ جلوه دادن حضور حداکثری مردم در انتخابات را دارند، فرماندار سراوان مانع ورود خبرنگاران به شعب اخذ رأی در روز ۲۹ اردیبهشت شد.
صبح  امروز در حالی خبرنگاری پایگاه خبری شستون برای دریافت کارت ورود به شعب اخذ رأی جهت انعکاس خبری به فرمانداری سراوان مراجعه کرده بود که با گزینشی انتخاب کردن خبرنگاران توسط این دستگاه دولتی مواجه شد.
 
به گفته زین العابدین کریمدادی معاون سیاسی فرماندار سراوان فقط خبرنگاران واحد خبر اجازه ورود به محل شعب اخذ رأی را دارند و به دستور فرماندار دیگر خبرنگاران حق ورود به محل شعب اخذ رأی را ندارند.
مسعود سپاهیان مسیول ستاد اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین  دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در  پاسخ به سوال مدیر مسیول پایگاه خبری شستون که این رسانه تنها رسانه مجوز دار شهرستان است و چرا حق ورود داده نمی شود، گفته که به دستور فرماندار خبرنگاران اجازه ورود به شعب اخذ رأی را ندارند.
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۵۶۸
مرجع : شستون


ارسال