پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۳
فرمانده سپاه خاش:
مراسمات سوگواری امام حسین(ع)خاش با امنیت کامل برپا شد+ تصاویر
 
فرمانده سپاه خاش گفت: مراسمات با شکوه عزاداری و سوگواری امام حسین(ع) با به کار گیری نیروهای امنیتی بسیج و سپاه با امنیت کامل در این شهرستان برگزار شد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، سرهنگ پاسدار حسن فضلی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: مراسمات با شکوه عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) با به کار گیری صددر صد نیروهای امنیتی بسیج و سپاه با امنیت کامل در شهرستان خاش برگزار شد. 
وی بیان کرد: مراسمات عزاداری ایام شهادت امام حسین(ع) با همکاری خوب مردم و با برنامه ریزی های انجام شده با سایر دستگاه های مرتبط با حوزه امنیت و به ویژه اعضاء شورای تامین، نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان(عج) با شکوه هر چه تمام تر برگزار شد.
سرهنگ پاسدار فضلی با اشاره به اینکه در اجرای این ماموریت از توان صددر صدی نیروهای امنیتی بسیج مردمی و سپاه برای تامین نظم و امنیت مراسم عزاداری ها استفاده شده است، تصریح کرد: سپاه پاسداران با همکاری سایر نیروهای امدادی آتش نشانی، اورژانس، هلال احمر تلاش کرد تا عزاداران ابا عبدالله الحسین(ع) با آرامش خاطر و بدون هیچگونه دغدغه ی امنیتی با حضور در هیئت ها و تکایا به عزاداری بپردازند.
وی بیان کرد: با توجه به شرایط حساس منطقه و تهدید دشمنان قسم خورده نظام با انجام پایش های اطلاعاتی و تقویت کمربند ایمنی، گلوگاه ها، ایست بازرسی ها و ایجادگشت های محسوس و نامحسوس و با همکاری سایر نیروهای امنیتی از بروز هر گونه حوادث احتمالی به حول و قوه الهی جلوگیری و توطئه های دشمنان را خنثی کردیم.
فرمانده سپاه خاش با قدر دانی از حضور با شکوه و پر شور مردم در این مراسم الهی، اظهار کرد: همکاری خوب هیئت امناء مساجد و تکایا با نیروهای امنیتی در برقراری نظم و امنیت این مراسم عزاداری قابل ستایش است و سپاه پاسداران در کنار سایر دستگاه های امنیتی با مشارکت خود مردم تلاش خواهد کرد تمام مراسمات مذهبی در امنیت کامل برگزار شود تا شهروندان حضور پرشور تری در این مراسمات داشته باشند.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۷۶۵
مرجع : تفتان ما


ارسال