پنجشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۷ ,20 September 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۴
امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی خاش:
دولت باید به روستاییان و عشایر توجه کند/ ۱۹۱ شورا در روستاهای بخش مرکزی خاش فعالیت دارند
 
امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خاش گفت: دولت باید به روستاییان و عشایر توجه کند چرا که این این دو قشر به عنوان تولید کننده و تامین کننده نیازهای اصلی جامعه هستند و در تحقق شعار سال"اقتصادمقاومتی؛ تولید و اشتغال" نقش مهمی را ایفا می کنند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، حجت الاسلام غلام رضا دهقان در گردهمایی شوراهای اسلامی بخش مرکزی خاش که در سرسرای اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: روستائیان و عشایر بعنوان قشر مولد و تامین کننده نیازهای اصلی جامعه نقش مهمی در تولید و اشتغال دارند و از هر جهت باید مورد تکریم قرار گیرند.
وی بیان کرد: توجه به مباحث گردشگری، کشاورزی، دامداری، صنایع دستی و توانمندی های دیگر روستاها سبب تحقق شعار اقتصاد مقاومتی می شود.
 
* 191 شورا در روستاهای بخش مرکزی خاش فعالیت دارند
 
مجتبی شجاعی بخشدار مرکزی خاش هم گفت: 191 شورا در روستاهای این بخش فعالیت دارند که امیدواریم با نگاه ارزشمند دولت بتوانیم به توسعه روستاها کمک کنیم.
 
 
وی با تبریک روز روستا و هفته ناجا افزود: تعامل روستائیان با نیروهای امنیتی و انتظامی به رشد شاخص های خدمات کمک می کند.
 
* روستا محل فعالیت قشری سخت کوش و تولید کننده و دلسوزی است
 
محمداکبر چاکرزهی فرماندار خاش هم در پیامی به مناسبت گرامی داشت روز روستا گفت: عدالت و توسعه روستاها با همکاری و تعامل مردم با مدیران و کارکنان دستگاهها و نهادهای مختلف میسر است.
 
 
وی بیان کرد: روستا محل فعالیت قشری سخت کوش و تولید کننده و دلسوزی است که حق بزرگی بر گردن افراد جامعه دارند.
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر سیستان و بلوچستان، فرمانده انتظامی و رئیس شورای شهر خاش نیز در این مراسم به بیان گزارش و دیدگاههای خود در حوزه فعالیت شان پرداختند.
در ادامه از فرمانده و کارکنان انتظامی خاش و شوراهای نمونه بخش مرکزی خاش تجلیل شد.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۸۹۵
مرجع : تفتان ما


ارسال