پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
دانشجویان دانشگاه‌ علمی کاربردی چابهار در پارک ساحلی تجمع‌ اعتراض آمیز علیه اظهارات ضد ایرانی رئیس جمهوری آمریکا برگزار کردند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران، ترامپ با تکرار اتهامات واهی علیه ملت ایران، مدعی حمایت تهران از تروریسم شد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که نقشی اساسی در مبارزه با تروریست‌های مورد حمایت واشنگتن در سوریه و  عراق دارد، در لیست تحریم‌های جدید قرار داد.
با توجه به مقتضیات زمان حرف‌های ترامپ چند کلید واژه داشت که اوج حماقت این رئیس جمهور و اوج استیصال نظام استکباری را نشان می‌دهد، به کار بردن عبارت نامفهوم خلیج عربی به جای خلیج همیشه فارس به تعبیر برخی از بزرگان تنها همین کلمه برای اتحاد بیشتر ملت ایران  کافی بود.
اینکه دشمنان اسلام همواره از احمق‌ها هستند در واقع یک نمود عینی است، خلیج فارس از اول تا ازل بوده و خواهد بود و هیچ واژه دیگری هم نمی‌تواند این را تصرف کند و در نیم قرن اخیر هم بودند جاهلانی که قصد داشتند به این قضیه دامن بزنند اما هر بار که عنوان شد مفهوم خلیج فارس جهانی‌تر و علمی‌تر بررسی شد.
امروز جا دارد از مواضع قاطعانه دولت محترم ، دستگاه سیاست خارجی، علما ،مردم و جریانات سیاسی تشکر کنیم و در واقع این وحدت حداکثری را باید به فال نیک بگیریم و باید این نکته را عرض کرد که عدو شود سبب خیر اگر خدا بخواهد.
​دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی چابهار در پایان این مراسم بمناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات طناب کشی برگزار کردند.
​انتهام پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۱۶۱


ارسال