چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
امام جمعه شهرستان خاش:
شهید حججی الگوی نسل جوان در مقابل دشمنان اسلام است/ شهادت وی باعث عزت و سربلندی ایران اسلامی شد
 
امام جمعه شهرستان خاش گفت: شهید حججی الگوی نسل جوان در مقابل دشمنان اسلام است و شهید حججی‌ها با خدا معامله کردند و در دل همه ملت محبوب شدند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، حجت الاسلام غلامرضا دهقان در همایش طلایه داران آفتاب یادواره شهید حججی و تجلیل از روسای هیات، نخبگان و خیرین ورزشی شهرستان خاش، اظهار کرد: جوانان از سرمایه های ارزشمندی هستند که باید از هر جهت به نیازهای آنان توجه شود.
وی افزود: شهیدان و خانواده های معظم آنان به ما درس ایثار و فداکاری و گذشت و ولایتمداری می دهند لذا مقام آنان را باید قدر بدانیم.
حجت الاسلام دهقان با بیان اینکه شهید حججی‌ها با خدا معامله کردند و در دل همه ملت محبوب شدند، تصریح کرد: ملت ایران باید به رئیس جمهور آمریکا بگویند که همیشه پیرو شهدا بوده و خواهیم بود و هرگز ذره ای از اعتقادات خود کوتاه نخواهیم آمد و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهیم زد.
* شهادت؛ سعادت و موهبت الهی است
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان خاش با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده، اظهار کرد: شهادت؛ سعادت و موهبت الهی است که نصیب هر شخصی نمی شود و افرادی لیاقت آن را خواهد داشت که از تعلقات و وابستگی های دنیوی دل کنده و به دنیا و ظواهر آن پشت کنند.
مسافر شهنوازی با بیان اینکه عوامل بسیاری در موفقیت و ضعف ورزش موثر هستند، گفت: ورزش برای همه افراد جامعه لازم است و لذا این امر در جامعه باید به حدی برسد که فرهنگ شود و بدون شک چنانچه افراد جامعه روزانه برای ورزش در زندگی خود برنامه ریزی کنند سلامت جسم و روح برای سالهای طولانی به همراه آنان خواهد بود .
 
 
وی با اشاره به ورزش شهرستان خاش، بیان کرد: در این شهرستان استعدادها و استعدادهای بسیار خوبی در حوزه ورزش وجود دارد که نیازمند توجه ویژه بوده تا با شناسایی آن ها بتوانند در مسابقات استانی، کشوری و جهانی شرکت کنند تا برای شهر و استان خود افتخار آفرینی کنند و استعدادهای ورزشی خاش توانایی درخشش در سطوح بین المللی را نیز دارند.
* باید در پرتو نور شهدا راه درست را پیدا کرد
بخشدار مرکزی خاش نیز در ادامه گفت: شهدای والامقام با الهام بخشی از سایر شهیدان به ویژه شهدای صدر اسلام و کربلا توانستند در این راه بسیار بزرگ و معنوی قدم بردارند و با اخلاص و همت والای خود به  بالاترین درجه دست پیدا کنند.
 
 
مجتبی شجاعی بیان کرد: توجه به محرومان، حمایت از نخبگان و استعدادهای جوان، حمایت از ورزشکاران، توجه به مقوله های فرهنگی، آموزشی و برنامه ریزی برای رونق دادن به زندگی و معیشت خانوارهای ساکن در مناطق روستایی، عشایری و جامعه شهری از نیازهای مهم در منطقه است.
* مسئولان باید به محرومان و جامعه روستایی توجه کنند
عید محمد قلندرزهی رئیس شورای اسلامی شهرستان خاش نیز در ادامه اظهار کرد: اقشار مختلف جامعه و به خصوص نسل های جوان جامعه و ساکنان روستایی به شدت به حمایت های مسئولان و دلسوزان نیاز دارند.
 
 
در پایان این همایش با حضور امامان جمعه، فرمانده سپاه، فرماندار، بخشدار مرکزی و شماری از مدیران و اقشار مختلف مردم از ورزشکاران، مدال آوران، نخبگان، مربیان ورزشی، روسای هیات ورزشی، حامیان و خیران ورزش، مسئولان و خبرنگاران شهرستان خاش با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۲۶۹
مرجع : تفتان ما


ارسال