چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۳
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی جنوب سیستان و بلوچستان:
پاکسازی ساحل چابهار در مجاورت انبار نفت سردار شهید شوشتری همزمان با شروع هفته پدافند غیرعامل
 
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی جنوب استان گفت: همزمان با هفته پدافند غیر عامل در راستای حفاظت از محیط زیست و ایجاد محیطی سالم و به دور از هرگونه آلودگی و فرهنگ سازی به منظور حراست از انبار نفت سردار شهید شوشتری، همکاران شرکت نفت و خانواده های کارکنان نسبت به پاکسازی ساحل دریا و محیط زیست چابهار اقدام کردند.
به گزارش عصرهامون، مصطفی نخعی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران، اظهار کرد: انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهار تنها انبار نفت کشور است که در مجاورت ابهای آزاد و بین المللی قرار دارد و وظیفه انسانی و نیز سازمانی تمامی کارکنان شاغل در منطقه صیانت از منابع طبیعی و دریا می باشد.
این مقام مسئول عنوان کرد: مشارکت جمعی در خصوص گسترش فضاهای سبز و توسعه درختکاری، مشارکت در انجمن های حمایت از محیط زیست، صرفه جویی در مصرف آب، مدیریت زباله ها و صرفه جویی در مصرف کاغذ به جهت حفظ و صیانت از سرمایه های ارزشمند منابع طبیعی و دریا باید جزو اهداف کلی و انسانی ما باشد.
وی خاطرنشان کرد: در این برنامه ضمن توزیع دستکش های یک بار مصرف، ماسک ضد گرد و غبار و نایلون پلاستیکی بین افراد، محیط زیست و ساحل دریا پاکسازی شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۳۶


ارسال