سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ,16 October 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
در مراسم تجلیل از دانش آموزان مطرح شد:
شکوفا سازی استعداد دانش آموزان، تضمین کننده آینده ایران/325 دانش آموز ممتاز خاش تجلیل شدند + تصاویر
 
امام جمعه و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خاش گفت: شکوفا سازی استعداد دانش آموزان تضمین کننده آینده ایران اسلامی است و لذا معلمان باید در این زمینه از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکنند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، حجت الاسلام غلامرضا دهقان در مراسم تجلیل از دانش آموزان کوی سازمانی امام حسن مجتبی(ع)، اظهار کرد: راهی که فرزندان پرتلاش این ملت طی می کنند بر مبنای باورها و هدف های اسلامی استوار بوده که این مسیر ضمانت کننده ترقی و اقتدار ایران اسلامی درزمینه داخلی و خارجی است.
وی با بیان اینکه حضور دانش آموزان در زمینه های مختلف برای ما غرور آفرین است، تصریح کرد: عزت کشور به داشتن نیروهای خلاق و توانمند وابسته است و این دانش آموزان امید های فردای جامعه هستند.
حجت الاسلام دهقان گفت:  آنچه آینده جامعه ما  را می سازد استعدادهای درخشانی است که باید آنها را بشناسیم وبرای شکوفایی آنها تلاش کنیم.
وی خاطرنشان کرد: راهنمایی و زحمات معلمان باعث رشد و تربیت دانش آموزان می شود و این معلمان انسان می سازند و در عرصه های مختلف کشور تاثیرگذار هستند.
امام جمعه شهرستان خاش اذعان کرد: معلمان دلسوز و فداکار در شهرستان خاش فعالیت دارند و تربیت و رشد نسل امروز، سربازان فردای انقلاب را در عرصه های سازندگی تحویل می دهند و باید به این مهم رویکردی ویژه داشته باشیم.
 
وی اذعان کرد: معلمان امانت دارانی هستند که انسان ها را امانت داری می کنند و موفقیت آن ها به دلیل عشقی است که به شغل و حرفه خود دارند و این قشر زحمتکش و سخت کوش جامعه یکی از خطیرترین وظایف و رسالت ها را در جامعه برعهده دارند.
گفتنی است؛ در حاشیه این مراسم سرود معلم توسط دانش آموزان اجرا و در پایان از 325 دانش آموز برتر توسط تیپ 288 مستقل زرهی ارتش این شهرستان با اهداء کارت هدیه به مبلغ یک میلیون ریال تجلیل شد.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۴۲
مرجع : تفتان ما


ارسال