سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ,18 December 2018
{ADVERTISE_GENERAL_LOCATION_8_BLOCK}
 
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
امام جمعه خاش:
رمز پیشرفت و توسعه هر کشور در وحدت و اتحاد مردم است
 
امام جمعه شهرستان خاش گفت: رمز پیشرفت و توسعه هر کشوری در وحدت و اتحاد مردم است و لذا باید به کوری چشم دشمنان اسلام، انسجام و برادری بین مسلمانان روز به روز افزایش پیدا کند.
به گزارش عصرهامون،به نقل از تفتان ما،  حجت الاسلام غلامرضا دهقان در مراسم وحدت و مهدویت در  شهرستان خاش، با بیان اینکه احسان و نیکو کاری را از صفات بارز منتظران واقعی امام زمان(عج) است، اظهار کرد: همه منتظریم تا دوران غیبت به سرآید و دنیا سراسر عدل و داد شود.
وی تصریح کرد: دانش آموزان باید همواره به والدین و معلمین خود احترام گذاشته و اخلاق نیکو و حسنه را سرلوحه زندگی خود قرار دهند.
حجت الاسلام دهقان گفت: یکی از مهمترین شاخصه‌ها و معیارهای جامعه مهدوی دغدغه‌مند بودن نسبت به حقایق مذهب و مباحث اعتقادی است.
وی خاطرنشان کرد: منتظر واقعی اگر نسبت به مسائل ضروری اعتقادی بی‌اطلاع باشد در فتنه‌ها و شبهات دوام نخواهد آورد و از صراط مستقیم منحرف خواهد شد.
امام جمعه شهرستان خاش با اشاره به هفته وحدت، افزود: اختلاف افکنی و دشمنی میان برادران ایمانی و هم دین از مهم ترین برنامه های دشمنان است.
وی ادامه داد: کشور ایران با برادرای و اتحاد در مقابل خدعه های انسانهایی در لباس شیاطین تا جایی پیش رفته است که بذر ناامیدی را در قلب های آنها کاشته است.
 اتحاد از مهمترین لوازم پایداری در جهان اسلام است
 مدیر آموزش و پرورش شهرستان خاش نیز در ادامه این مراسم، گفت: اتحاد از مهمترین لوازم پایداری در جهان اسلام است.
قاسم کوچکزایی تصریح کرد: با اتحاد ملت ها راه عظمت و پایداری را می پیمایند و در بستری آرام زندگی خواهند کرد و اختلاف از مصیبت هایی است که ثمره ای جزء شکست و از بین رفتن عظمت اسلامی نخواهد داشت و این امر باعث می شود که برادری به دشمنی تبدیل شود.
در ادامه این مراسم دانش آموزان به اجرای سرود و تئاتر پرداختند و زنگ مهدویت و وحدت در  دبیرستان پسرانه دانشگاه شهرستان خاش  نواخته شد. در پایان از تعدادی از دانش آموزان فعال عرصه پرورشی این آموزشگاه با اهدای جوایزی تجلیل شد.
در پایان از تعدادی از دانش آموزان فعال عرصه پرورشی این آموزشگاه با اهدای جوایزی تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار تفتان ما، به همین مناسبت نشست های بصیرتی با موضوع وحدت و مهدویت توسط حجت الاسلام کامیاب اعزامی از قم در مدارس بسطامی، حجاب و خان محمد کرد و دانشگاه آزاد خاش برگزار شد.
انتهای پیام/3028
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۹۹۳
مرجع : تفتان ما


ارسال