سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
نماینده مردم شهرهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مستکبران عالم هرآنچه از دستشان برآید را انجام می دهند، گفت: اگر بر روی ظرفیت ها و داده های داخلی سرمایه گذاری کنیم تحریم های دشمنان اثری نخواهد داشت.
حبیب الله دهمرده در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به دخالت و پررویی دشمنان در فتنه 88 اظهار کرد: در این فتنه دشمنان در ابعاد مختلف هم در زمینه تحریم ها و هم دیگر موضوعات به نظام ضربه وارد کردند.
وی با بیان اینکه دولت باید بیشتر کار و تلاش کند و منویات مقام معظم رهبری را اجرا کند، افزود: باید در بحث اقتصاد مقاومتی کار شود.
نماینده مردم شهرهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در مجلس شورای اسلامی درتکمیل مطلب فوق بیان کرد: نگاه ها و توجه ها بیشتر به داخل باشد تا خارج؛ البته در این راستا نباید ارتباط با خارج از کشور را قطع کرد اما اگر بر روی ظرفیت ها و داده های داخلی سرمایه گذاری کنیم تحریم های دشمنان اثری نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه خودمان به مرحله خودکفایی رسیده ایم، ادامه داد: اگر در زمینه داخلی توانمند شویم کاری از دست دشمن بر نمی آید، دولت و همه مسئولان باید در این زمینه کار و تلاش کنند و وقت خود را بر مسائل حاشیه ای قرار ندهند.
دهمرده خاطر نشان کرد: اگر چه مردم در مضیقه هستند اما باید شرایط جهانی را درک کنند که ایران نسبت به سایر کشورها در چه شرایطی قرار دارد؛ مردم بدانند که مستکبران عالم هرآنچه از دستشان برآید را انجام می دهند زیرا ایران در معادلات جهانی از جایگاه ممتازی برخوردار است.
وی گفت: در این راستا مسئولیت دولت بیشتر است زیرا مجری می باشد و اختیارات بیشتری دارد که باید در مسیر خدمت بی منت آن را انجام دهد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۴۹


ارسال