جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ,19 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:
کوتاهی در روند برداشتن موانع سد راه مردم گناهی نابخشودنی است/دشمن در کشور با هدف برنامه های خود را دنبال می کند
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: هر مدیر، مسئول و هرفردی با هر جایگاهی در برداشته شدن موانع سد راه مردم کوتاهی کند و وظایف خود را به درستی انجام ندهد، قطعا در پازل دشمن بازی می کند و گناه نابخشودنی انجام داده است.
دکتر سید حسین نقوی حسینی در گفت و گوی اختصاصی با عصرهامون در خصوص مشکلات پیش آمده و اعتراضات مردمی با محوریت مسائل اقتصادی در کشور، افزود:در کشور کمبودها و مشکلاتی وجود دارد و جامعه ما با بحران بیکاری روبرو می باشد و انتظار می رود هر سه قوه مجریه، قضائیه و مجلس شورای اسلامی که در این امور دست اندر کارند تلاش کنند تا موانع و مشکلات از پیش روی مردم برداشته شود.
وی اظهار کرد: در این شرایط هر مدیر، مسئول و هرفردی با هر جایگاهی در برداشته شدن موانع سد راه مردم کوتاهی کند و وظایف خود را به درستی انجام ندهد، قطعا در پازل دشمن بازی کرده و گناه نابخشودنی انجام داده است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمن نیز از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام بهره می برد و سعی می کند تا به این بحران ها دامن بزند و در اعتراضات به حق مردم بهره برداری خود را با عامل و شعار سازی و فرستادن نیروهای خود در میان این تجمعات به دنبال اهداف شوم خود باشند.
وی خاطر نشان کرد: در این تجمعات اعتراضی افرادی هستند که چه در داخل و چه خارج از کشور دارای شرایط بسیار خوب مالی هستند و هیچ مشکل مالی ندارد ولی در جمع معترضین حضور دارند که مشخص می کند که آنها به دنبال اهداف دیگری در میان اعتراض کنندگان حضور یافته اند.
نقوی حسینی بیان کرد: به مثل این اعتراضات در تمام کشورها رخ می دهد، چند روز قبل در یونان یک میلیون نفر در خصوص شرایط بد اتحادیه اروپا به خیابان ها آمده بودند اما دشمن در کشورما با بهره گیری از کار تبلیغات و رسانه ای خود، هدفمند عمل می کندو سعی می کند از این اتفاقات بهره برداری سیاسی خود را انجام دهد.
وی در پایان گفت: مسئولان باید تلاش کنند تا موانع را از سد راه مردم بردارند.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۷۴


ارسال