جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ,14 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
دادستان زاهدان گفت: اگر مردم خواسته ای دارند و خواسته آنان در بحث گرانی به حق است می توانند اعتراض خود را مسالمت آمیز مطرح کنند.
حجت‌الاسلام علی موحدی ‌راد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه هم مسئولین مملکت و هم مدیران استانی و شهرستانی اشراف کاملی بر مشکلاتی که مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند دارند ، اظهار کرد:  درست است که کشوری ثروتمند و قدرتمند داریم اما از آن سو با تحریم هایی مواجه هستیم که یکسری فشارها ایجاد می کند و قطعا بر روی مردم و مدیران جامعه فشار آورده است که در این راستا می طلبد خویشتن دار بوده و تحمل کنیم.
وی بیان کرد: اگرچه نواقص مدیریتی داریم که باید دستگاه ها و کارگزاران دولتی به فکر معیشت مردم باشند و در بروکراسی اداری طوری رفتار نکنند که موجب نارضایتی مردم شود این وظیفه کارگزارن است.
حجت الاسلام موحدی راد ادامه داد: اگر مردم خواسته ای دارند و خواسته آنان در بحث گرانی به حق است می توانند اعتراض خود را مسالمت آمیز مطرح کنند زیرا اکنون اگر چند نفر در مکانی جمع شوند از این جمع شدن ضد انقلاب ها، منافقین و سلطنت طلبان سوء استفاده می کنند.
وی خاطر نشان کرد: مردم اعتراض خود را مسالمت آمیز عنوان کنند اگر می خواهند تجمع کنند همان گونه که وزیر کشور گفت قانون راهکار گذاشته اول مجوز بگیرند بعد اعتراض کنند اما اعتراضی که بتوانند آن را خود مدیریت کنند نباید اجازه دهند افرادی سوء استفاده کنند و آسیب به اموال عمومی و دولتی بزنند.
وی افزود: الان دشمن از این قضیه بهره می برد.
دادستان زاهدان با بیان اینکه مردم هوشیار باشند و البته صدای خود را به گوش مسئولان برسانند، گفت: مسئولین هم در رفع مشکل مردم جدیت داشته باشند.
موحدی راد افزود: قطعا این موضوع را رصد می کنیم و با کسانی که در فضای مجازی به عنوان لیدر افراد را به تجمع و تحسن دعوت می کنند برخورد قاطع و قانونی می شود و تحت پیگرد قرار می گیرند.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۵۸۵


ارسال