پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ ,24 January 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی زاهدان با بیان اینکه فقط یک ماه در پرداخت حقوق کارمندان عقب هستیم، گفت: حقوق آذر ماه امروز به حساب کارمندان واریز می شود.
به گزارش عصرهامون، حکایت تاخیر در پرداخت حقوق کارگران حکایتی تازه ای نیست به طوری که هر چند ماه این اتفاق در برخی ارگان ها رخ می دهد و کارکنان برای احقاق حقوق خود دست به دامان رسانه ها می شوند.
در همین راستا در روزهای اخیر در تماس های متعددی که برخی کارمندان سازمان آتش نشانی زاهدان با پایگاه خبری عصرهامون داشتند، عنوان کردند که هنوز حقوق سه ماه اخیرشان را دریافت نکرده اند.
در تماسی که خبرنگار این پایگاه خبری با حسین زیرکی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی زاهدان داشت، وی گفت: سازمان آتش نشانی توسط شهرداری مرکز حمایت می شود چون این سازمان صرفا خدماتی است و هیچگونه درآمدی ندارد حقوق و مزایای آن از طریق شهرداری پرداخت می شود.
وی ادامه داد: حقوق آذر ماه امروز به حساب کارمندان واریز می شود و فقط یک ماه در پرداخت حقوق عقب هستیم.
زیرکی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: در این خصوص نسبت به مابقی سازمان های شهرداری که حقوق عقب افتاده بیشتری دارند سازمان آتش نشانی اوضاع بهتری دارد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی زاهدان خاطر نشان کرد: به محض اینکه شهرداری مرکز حقوق کارکنان خود را واریز می کند از ما را هم پرداخت می کند؛ لذا امروز حقوق آذرماه کارمندان به  حسابشان واریز می شود.
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۶۶۲


ارسال