يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سران، معتمدین و متنفذین طوایف و عشایر سنی و شیعه علاقه عمیق، خالصانه و واقعی به انقلاب و رهبر انقلاب دارند که امیدواریم قدردان آنها باشیم.
سردار غلامحسین غیب ‌پرور در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به  نشست صمیمانه ای که با سران، معتمدین و متنفذین طوایف و عشایر سنی و شیعه سیستان و بلوچستان داشت، اظهار کرد: تاکیدی که برای این دیدار داشتم برای تشکر و قدردانی از این افراد بود زیرا نقش آنها در حفظ انقلاب اسلامی زبان زد است.
وی گفت: سران، معتمدین و متنفذین طوایف و عشایر سنی و شیعه علاقه عمیق، خالصانه و واقعی به انقلاب و رهبر انقلاب دارند که امیدواریم قدردان آنها باشیم.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه به طور واقعی و اجرایی در موضوع اقتصاد مقاومتی ورود پیدا کرده ایم، افزود: این راه همچنان ادامه دارد یعنی هم ارائه طرح های کشاورزی، دامداری، آبخیزداری و حمایت از صنایع کوچک که در جلسه امروز بعداز ظهر هم در مورد آن صحبت خواهیم کرد هم در حمایت های جدید مشاوره ای؛ البته در بعضی از طرح ها به مثل صندوق های قرض الحسنه یک تمهیداتی در دستور کار است که در این سفر سعی داریم چهارچوب آن را اعلام کنیم.
وی ادامه داد: امیدواریم در این سفر نسبت به عشایر یک خدماتی را داشته باشیم به ویژه در خصوص پیشنهاد یکی از این عزیزان که جا دارد بر روی آن موضوع فکر کرده تا به نتیجه برسیم.
سردار غیب پرور در خصوص سلامت مردم خاطر نشان کرد: از گذشته بسیج و سپاه دائما گروه های پزشکی را به مناطق مختلف اعزام کرده که به طور مدام در سیستان وبلوچستان حضور داشته اند اما تفاوتی که در طرح جدید وجود دارد قرار است گروه های سلامت مردم بسیج جامعه پزشکی در یک محله، بخش و روستا به مدت 5-3 سال حضور داشته باشند تا خدمات عمیق تر و تخصصی تر باشد و بنتوانیم برای هرآبادی یک شناسنامه تنظیم کنیم البته این حمایت مستلزم هماهنگی با وزارت بهداشت است که کارها در سطح معاونین و مدیران انجام شده که با شخص وزیر تاکنون جلسه نداشتم اما شنیده ام که دیدگاه وی مثبت می باشد.
وی گفت: امید می رود در ماه های آینده این طرح خیلی قوی و خوب تر از گذشته عملی شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در سراسر کشور 10 هزار گروه جهادی پیش بینی شده یعنی 810 هزار نفر در تخصص های مختلف وجود دارند که طبیعتا بخش مهم آن مربوط به سیستان وبلوچستان است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۸۰۵


ارسال