چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸ ,23 October 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور خبر داد
اولین مرکز مدیریت و مداخله در بحران بسیج در سیستان وبلوچستان افتتاح شد
 
با حضور سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین اولین مرکز مدیریت و مداخله در بحران بسیج در استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
در همین رابطه محمد رئیس زاده در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون در خصوص جزئیات این مرکز اظهار کرد: امروز شاهد افتتاح اولین مرکز مدیریت و مداخله در بحران بسیج در استان سیستان وبلوچستان هستیم به گونه ای که مدت زمانی که از شروع تا پایان این مرکز در نظر گرفته شد چهار سال بود.
وی بیان کرد: با افتتاح این مرکز قرار است  در زمان بحران ها و حوادث و در صورتی که شرایط عادی بود خدمات ویژه درمانی بهداشتی به آحاد جامعه و مناطق محروم ارائه شود.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور  میزان اعتبار صرف شده در این مرکز را به طور تقریبی حدود پنج میلیارد و 400 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: ضرورت وجود چنین مراکزی به این دلیل است که با حوادث زیادی درگیر هستیم به ویژه در سیستان وبلوچستان که همه نوع حوادث را تجربه کرده ایم بر همین اساس وجود چنین مراکزی که بتواند در زمان های بحرانی آماده ارائه خدمات به موقع را داشته باشد ضروری است.
رئیس زاده نهادهای دخیل در اجرای این مرکز را سپاه سلمان سیستان وبلوچستان، دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، جمعیت هلال احمر و بسیج جامعه پزشکی بیان کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۰۸۲۴


ارسال