شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان:
بخش خصوصی متقاضی ورود به عرصه سینما در استان/ 14فیلم در جشنواره فیلم فجر اکران می شود
 
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در زمینه ایجاد سینما در نقاط مختلف استان بخش خصوصی ورود پیدا کرده و درحال گرفتن مجوز های لازم برای راه اندازی می باشند.
حسین مسگرانی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: یکی از مجتمع های تفریحی زاهدان تقاضای راه اندازی دو سالن سینما کرده است که این موضوع در دست پیگیری می باشد.

وی بیان کرد: اضافه شدن سالن‌های سینما در استان یکی از ضروری ترین نیازها است براین اساس پس از زاهدان به دنبال راه اندازی سینما در شهرهای زابل، چابهار و ایرانشهر هستیم.

این مسئول ادامه داد: هر فرد که برای ایجاد سینما در استان اقدام کند، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه تامین تجهیزات به سرمایه گذاران کمک خواهد کرد.

مسگرانی با اشاره به برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان گفت: در این جشنواره 14فیلم در استان به همراه دو فیلم کودک درحال اکران است که خوشبختانه با استقبال بسیار خوب مردم روبرو شده است.

وی ادامه داد: چهار فیلم از فیلم های درحال اکران را دیده ام و از میان آنها فیلم های "لاتاری" و "به وقت شام" را پسندیده ام.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با بیان اینکه برگزاری چنین جشنواره‌هایی در استان زمینه ارتقای امکانات سخت افزاری و نرم افزاری فرهنگی و هنری را فراهم می‌کند، تصریح کرد: امسال سینما هلال به مجموعه سینمایی زاهدان اضافه شد که خوشبختانه سالن استانداری است، سال های گذشته از تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان استفاده می کردیم که به مثل سینما هلال در یکی از بهترین نقاط مرکزی شهر قرار داشت.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۲۶۶


ارسال