پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
در حالی گروهی از فرهنگیان به تاخیر در پرداخت حقوق ها انتقاد دارند که به گفته مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان پرداخت حق و حقوق نیروی خدماتی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان به شدت در حال پیگیری است.
به گزارش عصرهامون، در حالی روزهای پایانی سال نو را سپری می کنیم که همچنان گروهی از فرهنگیان به تاخیر در پرداخت حقوق ها انتقاد دارند، حقوق هایی که سر موعد مقرر پرداخت نمی شود و تاخیر در پرداخت ها برنامه ریزی های آنان را بر هم می ریزد.
این انتقاد به چند روز تاخیری خلاصه نمی شود بلکه گلایه آنان به ماه ها تاخیر در پرداخت است.
در همین راستا جمعی از معلمان خرید خدمات آموزشی در تماس با این پایگاه خبری از عدم پرداخت حق و حقوق خود ابراز گلایه کرده و خواستار رسیدگی به آن شدند.
در ادامه در تماسی که خبرنگار عصرهامون با علی مرادی مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان داشت، وی بیان کرد: پرداخت حق و حقوق نیروی خدماتی از سوی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان به شدت در حال پیگیری است.
وی گفت: یکی از مسائل مهمی که در گردهمایی مدیران آموزش و پرورش توسط مدیرکل این نهاد مطرح شد بحث پرداخت حق و حقوق نیروی خدماتی بود که ضمن عذر خواهی از این نیروها امید می رود تا پایان سال حقوق این افراد پرداخت شود.

معوقه معلمان تا پایان هفته جاری پرداخت می شود
گفتنی است مجتبی زینی وند معاون وزیر آموزش وپرورش هم در گفت وگو با یکی از رسانه ها در این خصوص گفته است که معوقه معلمانی که به صورت خرید خدمات آموزشی با این وزارتخانه همکاری دارند تا پایان هفته جاری پرداخت می شود.
به گفته زینی وند پرداخت معوقه های این دسته از معلمان به مبلغ 700 میلیارد ریال، مربوط به مطالبات آنها تا پایان خرداد ماه سال گذشته است و بقیه آن هم تا پایان سال تحصیلی جاری پرداخت می شود.
وی مجموع معلمان مراکز خرید خدمات آموزشی را 10 هزار نفر اعلام و اظهار کرد که سامانه ویژه این معلمان در هفته آینده راه اندازی و موضوع بیمه و نحوه پرداخت آنها هم حل می شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۱۶۶۱


ارسال