شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲
شهردار میرجاوه:
مخالف هرگونه مذاکره و مصالحه با آمریکا هستم/ پیشنهاد مذاکره نشانه خفت سیاسی افراد است
 
شهردار میرجاوه درخواست مذاکره با آمریکا را ناشی از ضعف افراد و نشانه خفت و خواری آنها دانست و گفت: هیچ ایرانی این خفت را نمی پذیرد .
به گزارش عصرهامون، بیست وششم خرداد ماه جاری بود که 16 تن از فعالان اصلاح‌طلب در نامه‌ای خواستار از سرگیری مذاکرات با آمریکا در خصوص برجام شدند.
در بخشی از اين نامه تاكيد شده است كه اين مذاكرات «می‌تواند با قدرت و از موضع حفظ منافع ملی دنبال شود» و «در صورت هرگونه زياده‌خواهی يا عدم ارائه تضمين برای پابرجا ماندن تعهدات، راه بازگشت هميشه باز است».
این گفته فعالان اصلاح طلب بازتاب های زیادی در پی داشت به گونه ای که برخی اصلاح طلبان در گفت وگوهایی با اصحاب رسانه و یا در واکش به این گفته در شبکه های اجتماعی عدم موافقت خود را با این نامه اعلام کرده و گفتند: آمریکا قابل اعتماد نیست و این عدم اعتماد به شیطان بزرگ همیشه مشهود است.
در همین راستا عزیز احمد ریگی شهردار میرجاوه با بیان این مطلب که درجامعه اسلامی رهنمودهای ولی فقیه به عنوان فصل الخطاب محسوب می شود، افزود: پیشنهاد مذاکره با آمریکا از سوی تعدادی از چهره های سیاسی ناشی از ضعف و نشانه خفت آنان است .
وی در گفت وگو با لادیز بیان کرد:در یک کشور اسلامی همه مردم باید دنباله رو رهبر جامعه باشند .
 
آمریکا در بین همه کشورهای جهان به عنوان پیمان شکن شناخته می شود
ریگی با بیان این مطلب که آمریکا از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دشمنی های مختلفی را نسبت به کشور ما داشته است، افزود: آمریکا در بین همه کشورهای جهان با عنوان پیمان شکن شناخته می شود و بدعهدی های آمریکا نه تنها در رابطه با ایران بلکه نسبت به قوانین بین اللملی نیز بارها مشاهده شده است .
 
مخالف هرگونه مذاکره و مصالحه با آمریکا هستم
وی با اشاره به این موضوع که همه ما آماده ایم تا درهمه جوانب از حقوق و تمامیت ارضی کشورمان چه در عرصه سیاسی وچه در صحنه نبرد با همه وجود دفاع کنیم، خاطر نشان کرد: بنده با عنوان یک ایرانی مخالف هرگونه مذاکره و مصالحه با آمریکا هستم .
 
هیچ ایرانی این خفت را نمی پذیرد
شهردار میرجاوه در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: درخواست مذاکره با آمریکا علاوه بر اینکه رذیلانه محسوب می شود ناشی از ضعف افراد و نشانه خفت و خواری آنها است هیچ ایرانی این خفت را نمی پذیرد .
 
با تمام قدرت در مقابل زورگویی های دشمنان ایستادگی خواهیم کرد
 وی تاکید کرد: از ابتدای انقلاب به یاری خداوند تحت امر ولی فقیه زندگی مستقل را برگزیده ایم و به هیچ کشوری اجازه دخالت در امور کشور را نخواهیم داد .
ریگی ضمن انتقاد از سیاست مدارانی که به دلیل وجود عدم استقلال فکری و سیاسی درعملکردشان از موضع ضعف خواستار مذاکره با دشمنان کشور هستند، گفت: با توکل به خدا تحت امر رهبر انقلاب و رهنمود های حکیمانه ایشان با تمام قدرت در مقابل زورگویی های دشمنان ایستادگی خواهیم کرد.
 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۱۴۷


ارسال