جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۶
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان:
مشکلی در حوزه سوخت کامیون داران استان وجود ندارد
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: مشکلی مبنی بر نبود سوخت یا معطلی بیش از حد کامیون داران در جایگاه های عرضه سوخت استان وجود ندارد.
علی خانقائی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه تاکنون مشکلی از سوی انجمن رانندگان استان به این اداره گزارش نشده است، اظهار کرد: در رصدهای انجام شده در این حوزه مشکلی مبنی بر نبود سوخت یا معطلی بیش از حد کامیون داران در صفوف وجود ندارد.
وی گفت: اگر مشکلی در این زمینه وجود داشته باشد آن را به شرکت پخش فرآورده های نفتی منعکس می کنیم؛ در این خصوص تا کنون مشکلی در استان اعلام نشده است و صف های موجود بری دریافت سوخت نیز عادی می باشد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: اگر مشکلی در این خصوص وجود داشته باشد با همکاری بخش های مربوطه برای رفع آن و تحقق مطالبات در این حوزه عمل خواهیم کرد.
این مسئول در آبان ماه سال گذشته نیز از فعالیت 30 شرکت حمل و نقل بین المللی و 115 نمایندگی از شرکت های حمل و نقل جاده ای در این استان خبر داده است.
خانقاهی در دیداری که با آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان داشته است به این موضوع اشاره کرده که روزانه 600 تا 700 دستگاه کامیون محصولات کشاورزی را از جنوب استان حمل می كنند و مشکلی در تامین کامیون وجود ندارد.
در ادامه نیز در پی تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با کهنسال مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی زاهدان داشت، وی گفت: هیچ گونه کمبودی در خصوص تامین سوخت در استان وجود ندارد و روند کار عادی می باشد.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۳۶۲۲


ارسال