يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۶
نماينده مردم زاهدان در مجلس:
دادستانی، دروغ پردازی رسانه ای درباره استفاده ابزاری از زنان را پيگيری كند
 
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دروغ پردازی رسانه ای در خصوص استفاده ابزاری از زنان ایرانی توسط زائران عراقی گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم در این موضوع ورود پیدا کند.
به گزارش عصرهامون، اوایل هفته جاری بود که روزنامه «شهروند»، در گزارشی به شدت مغرضانه، یک جانبه و خلاف همه‌ اصول روزنامه‌نگاری از زبان یک مسئول صنفی مدعی شد که «توریست‌های مرد عراقی با هدف بهره‌گیری جنسی از زنان ایرانی به شهر مقدس مشهد می‌روند.»
بلافاصله بعد از انتشار این گزارش، روزنامه «شرق»، که سابقه بازی کردن در پازل جنگ روانی دشمن و شبهه‌افکنی و ایجاد فتنه رسانه‌ای را دارد همین خبر را بی‌درنگ در اکانت رسمی توئیتر خود منتشر کرد.
این ادعا نه تنها تشویش اذهان عمومی را به دنبال داشت بلکه فرصتی به رسانه‌های معاند داد تا با بزرگنمایی آمار ارائه شده در راستای تخریب روابط ایران و عراق در نزدیکی ماه محرم و مراسم پیاده‌روی اربعین تلاش کنند.
در همین رابطه علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به دروغ پردازی رسانه ای در خصوص استفاده ابزاری از زنان ایرانی توسط زائران عراقی گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم در این موضوع ورود پیدا کند زیرا به احساسات مذهبی مردم خدشه وارد شده است.
وی  گفت: پرادختن به این موضوع اقدام شیطان صفتانه و استفاده ابزاری برای تخریب اخلاقیات و ارزش های انسانی است.
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نباید با شئونات و جایگاه مردم ایران بازی شود بر این اساس مسئولان مربوطه باید با چنین افرادی برخوردی قاطع انجام دهند.
وی ادامه داد: دراین رابطه شورای امینت عالی قطعا ورود پیدا خواهد کرد و افرادی که اقدام به انتشار چنین مسائل کذبی می کنند باید پاسخگو باشند.
یارمحمدی گفت: سکوت در این زمینه جایگاهی ندارد و معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد نیز در این خصوص باید روند قانونی را اعمال کند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۴۶۱


ارسال