پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ ,18 April 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
اخبار تکمیلی از زلزله؛
از حضور5تیم ارزیاب درمنطقه زلزله زده تا ترک خوردگی دیوار چند خانه
 
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گفت: بر اثر وقوع زمین لرزه صبح امروز در محدوه مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان ایرانشهر دیوار چند منزل مسکونی روستایی دچار ترک خوردگی شد.
به گزارش عصرهامون، صبح امروز 13زمین لرزه در سیستان وبلوچستان به وقوع پیوست که تاکنون خسارت جانی در برنداشته و تنها دیوار چند منزل مسکونی دچار ترک خوردگی شده است.
عبدالرحمن شهنوازی مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان در تکمیل جزئیات خبر فوق در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: در بررسی اولیه تیم های ارزیاب در منطقه تنها دیوار چهار منزل مسکونی روستایی دچار ترک خوردگی شده است.
وی گفت: در این راستا مشکلی در زمینه آب و برق در منطقه وجود ندارد.
این مسئول ادامه داد: تاکنون 12 زلزله مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان ایرانشهر و یک زلزله در شهرستان کنارک رخ داده است که خوشبختانه خسارت خاصی گزارش نشده است.
وی در ادامه از آماده باش نیروهای امدادی در مناطق زلزله زده خبر داد وگفت: در حال حاضر همه نیروهای امدادی استان در آماده‌باش کامل هستند تا در صورت دریافت گزارش هرگونه مشکلی خدمات امدادی لازم را ارائه دهند.
گفتنی است همزمان با وقوع چندین زلزله و پس لرزه در محدوه مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان ایرانشهر 25 نفر از ارزیاب های هلال احمر در قالب پنج تیم به محل حادثه اعزام و درحال بررسی خسارات احتمالی هستند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۴۶۲۶


ارسال