سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ,18 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵
سردار نقدی در گفت وگو با عصرهامون:
اقتصاد مقاومتی راهکاری برای خروج از وابستگی به درآمدهای نفتی/روشنگری بهترین روش مقابله با جنگ روانی دشمن است
 
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بهترین روش برای مقابله با جنگ روانی دشمن؛ روشنگری، بیداری و بیان واقعیت ها است.
سردار محمدرضا نقدی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار عصرهامون افزود: همچون اصل انقلاب، تداوم این چهل سال هم استثنایی است چرا که هیچکدام از انقلاب های گذشته و معاصر به 40 سالگی نرسیده و خیلی زود به حاشیه رفتند.
وی بیان کرد: باید از ظرفیت هایی که در طول چهل ساله انقلاب توانسته ایم به واسطه آنها دوام بیاوریم در رفع مشکلات امروز استفاده کنیم.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: آنچه از خیرات به ملت ایران رسیده در ازای پایبندی به ارزش ها و شاخص ها به انقلاب و نظام بوده است، به گونه ای که مشکلات اقتصادی، بیکاری و غیره امروز جامعه به علت فاصله گرفتن از آن ارزش های انقلابی بوده که مردم خود انتخاب می کنند.
وی در تکمیل مطلب فوق با بیان اینکه مدیریت کشور دیکتاتوری نیست، ادامه داد: مدیریت راهبردی به دست ولایت فقیه و مدیریت اجرایی به دست مردم است که دولت، مجلس و شورای شهر را انتخاب می کنند اگر مشکلی دارند باید مطالبه گری جدی  از نمایندگان مجلس و دولت انتخابی داشته باشند.
نقدی در ادامه با بیان این نکته که دشمن نه توان جنگ نظامی دارد نه جرات جنگیدن با ملت ایران، افزود: دشمنان در جنگ های سیاسی که در طی این چهل سال انجام داده اند هم مدام با شکست مواجه شده اند.
وی ادامه داد: تمام هزینه و دستاوردهای دشمنان در عرصه تهاجم فرهنگی در یک بازه کوتاه مدت همچون ماه محرم و یا رمضان از بین می رود چرا که دشمن قدرت بازسازی فرهنگ ملت ایران که بسیار بالا است را ندارد، بر این اساس اکنون که از این راه هم در اجرای اهدافشان ناکام مانده اند با بهره گیری از عرصه اقتصاد می خواهند ملت را به ستوه درآورند.
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بهترین روش برای مقابله با جنگ روانی دشمن؛ روشنگری، بیداری و بیان واقعیت ها است، نباید اجازه داد دشمن فضای روانی معکوس به وجود بیاورد که حقایق گم شود.
نقدی در پایان خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی باید مطالبه و کشور از اقتصاد نفتی رها شود زیرا راه غلبه بر مشکلات اقتصادی از بین بردن وابستگی نفتی است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۳۷۵


ارسال