شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰
دبیر هیئت فوتبال سراوان خبر داد:
قهرمانی تیم دزک در مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ برتر شهرستان سراوان+عکس
 
دبیر هیئت فوتبال شهرستان سراوان از قهرمانی تیم دزک در مسابقات لیگ برتر فوتبال شهرستان سراوان خبر داد.
به گزارش عصرهامون؛ محسن میرعثمان در گفت و گو با شستون از برگزاری مسابقات لیگ برتر مسابقات فوتبال در شهرستان سراوان خبر داد و گفت: این مسابقات جهت مشخص کردن دو نماینده سراوان در مسابقات استانی برگزار شده است.
 
وی با اشاره به اینکه 6 تیم در کل شهرستان سراوان در این مسابقات در رده نونهالان، نوجوانان، جوانان، تیم امید و بزرگسالان بازی می کنند، تصریح کرد: بازی مناطق بین تیم های سراوان، سیب و سوران و مهرستان در رده نوجوانان و جوانان به میزبانی سراوان برگزار شده است.
 
دبیر هیئت فوتبال شهرستان سراوان توضیح داد: از سری مسابقات لیگ برتر شهرستان سراوان هفته پایانی دو تیم فینالیست دزک و آریا بخشان در یک بازی حساس و پرتماشاگر و جذاب به مصاف هم رفتند که تیم دزک با برتری ۲/۱ تیم آریا بخشان را با کسب سه امتیاز شکست داد و بازی قهرمانی این دوره از مسابقات را به دست آورد.
 
وی ادامه داد: در این دوره از مسابقات تیم های آریا بخشان، دزک، حمزه، شهرداری محمدی، وحدت سرجو و گلشن جالق به صورت دوره ای به مصاف هم رفتند.
 
میرعثمان یادآوری کرد: این مسابقات به منظور انتخاب تیم منتخب شهرستان سراوان برگزار شد که در پایان مسابقات بازیکنان شایسته از سوی کمیته فنی مسابقات انتخاب و لیست آنها در اختیار سرمربی تیم منتخب شهرستان قرار گرفت.
 
وی در پایان ضمن تشکر از همه مسئولین، کمیته اجرایی مسابقات، کمیته داوران، مربیان، سرپرستان، کلیه بازیکنان و ریاست اداره ورزش و جوانان و ریاست هیئت فوتبال نداشتن منبع مالی و اسپانسر، نبود منبع درآمد برای هیئت فوتبال و کمک به مسابقات فوتبال در سراوان را از عمده مشکلات هیئت فوتبال شهرستان سراوان عنوان کرد.
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۴۱۴


ارسال