جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰
مبلغ بین المللی اهل سنت:
حفظ وحدت و یکپارچگی در سایه پیروی از پیامبر (ص) مقدور است
 
مبلغ بین المللی اهل سنت گفت: راه پیروی از رسول خدا(ص) حفظ وحدت و یکپارچگی است که باید همسو شویم و اجازه تفرقه افکنی به دشمن ندهیم.
مولوی عبدالرحیم رئیسی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه تمام فرق و دنیا فضایل پیامبر اکرم (ص) را درک کرده و به آن عمل می کنند، اظهار کرد: برخی از دشمنان اسلام مخالفت شدیدی با رسول خدا (ص) دارند و در افراطی گری کورکورانه خود این را قرار داده اند.
وی افزود: یهود و نصارا با این وجود و با توجه به تعصبات لسانی موجود در کفر حسادت زیادی به پیامبر (ص) می کنند و به دنبال تضعیف جایگاه پیامبر در بین مسلمانان جهان هستند.
کارشناس علوم دینی بیان کرد: در قرآن کریم به فضایل پیامبر اکرم (ص) و کسانى که همراه و در مکتب ایشان بوده اند، اشاره شده است و دشمنانی که به دین کفر ورزیده و اهمیت نمی دهند در مقابل آنها مقاومت می شود.
وی یادآوری کرد: در قرآن آیات زیادی در شان پیامبر (ع) وجود دارد و ما معتقد هستیم که تمام قرآن در شان ایشان نازل شده و آفرینش دنیا به برکت رسول خدا (ص) می باشد.
مبلغ بین المللی اهل سنت در ادامه با بیان اینکه اسرائیل، آمریکا و سردمداران کفر از پیدایش اسلام تا کنون تلاش کرده اند که اسلام را از بین ببرند، افزود: راه پیروی از رسول خدا (ص) حفظ وحدت و یکپارچگی است که باید همسو شویم و اجازه تفرقه افکنی به دشمن ندهیم.
مولوی رئیسی با بیان اینکه همه باید در مسیر وحدت قرار گیرند تا از آسیب های دشمن به دین اسلام جلوگیری کنند، تصریح کرد: استکبار جهانی در برخی از کشورهای اسلامی موفق به تفرقه افکنی شده و اختلافات زیادی به وجود آورده است.
وی در پایان با اشاره به اینکه دشمنان اسلام موجبات چپاول و فقر فرهنگی را در کشورهای مسلمان فراهم می کنند، گفت: مسیر حق این است که عشق و محبت پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت (ع) را در دل نگه داشته و در مسیر درست قرار دهیم.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۵۸۲۶


ارسال