چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰
فرمانده لشکر 88 زرهی سیستان و بلوچستان:
تفکر بسیجی عامل نابودی استکبارجهانی/ اقتدار بسیج موجب هراس دشمنان است
 
فرمانده لشکر 88 زرهی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه اقتدار بسیج موجب هراس دشمنان است، گفت: دشمن از گسترش فرهنگ عاشورایی می ترسد چون گسترش این فرهنگ و روحیه باعث نابودی استکبار جهانی می شود.
امیر سرتیپ خدامراد سرگزی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با گرامیداشت هفته وحدت و اظهار خشنودی از همزمانی این هفته مبارک با هفته بسیج، اظهار کرد: بسیج لشکر مخلص خداست، این نیروی الهی از ابتدای دفاع مقدس در کنار نیروهای مسلح نقشی زیبا و کلیدی داشته و توانست به خوبی از پس وظایفی که به بسیج سپرده شده بود برآید و به بهترین شکل آن را انجام دهد.
وی افزود: فرهنگ بسیجی همان فرهنگ ایثار و شهادت است که برای همه ما نمونه ای زیباست و پس از دفاع مقدس نیز با ورود به همه عرصه ها و به تعبیری هر جایی که نیاز به یک نیروی از خود گذشته بود وارد و به خوبی موفق شد.
فرمانده لشکر 88 زرهی استان با تاکید بر اینکه بسیج حلال مشکلات است، بیان کرد: بسیج یعنی اخلاص، گذشت، ایمان، وحدت، تلاش بی منت، صداقت و بصیرت، این نیروی انقلابی با ورود به عرصه هایی که هیچ کس انتظارش را نداشت به مردم کمک کرده و هر جا که احساس می کند مردم به یاری نیاز دارند وارد میدان شده و به زیباترین شکل نیز اقدام می کند.
وی ادامه داد: معرفی بسیج نیازمند تلاشی همگانی است ما از هر قشر و در هر جایگاهی باید دست به دست هم داده و بسیج را به جوانان و نوجوانانمان معرفی کنیم تا همه بسیج را به همان صورتی که لایق آن است بشناسند و آن را لمس کنند.
وی با اشاره به این موضوع که باید فرهنگ بسیجی در جامعه نهادینه شود، خاطرنشان کرد: همه ملت ایران باید بسیجی فکر کرده و بسیجی اقدام کنند، بسیجی زندگی و بسیجی تلاش کنیم و در واقع در هر زمینه ای از زندگی با فرهنگ و تفکر بسیجی اقدام کنیم.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه فرهنگ و روحیه بسیجی در همه زمان ها جاری است، اذعان کرد: بسیج واژه ای بسیار مهم بوده و زمان و مکان نمی شناسد، بسیج هر کجا که حس کند مردم گرفتار بوده و به این نیروی انقلابی نیاز دارند وارد میدان شده و با صداقت و ایمان کامل به دنبال رفع مشکلات مردم می رود.
امیر سرتیپ سرگزی گفت: بسیج از بطن مردم بوده و به معنای دیگر بسیج خود ملت ایران است که با تفکر و فرهنگ ایثار و گذشت و بصیرت به خود و دیگران کمک کرده و حامی انقلاب بوده و تاکنون به خوبی موفق بوده است.
وی با تاکید بر اینکه استکبار جهانی و دشمنان انقلاب اسلامی ایران از بسیج و فرهنگ بسیجی هراس دارند، تصریح کرد: استکبار در زمان ها و عرصه های مختلف به دنبال ضربه زدن به ملت ایران و انقلاب اسلامی ایران بوده که فرهنگ و تفکر بسیجی همواره مانع رسیدن آنان به اهدافشان شده بر این اساس دشمن از فرهنگ و تفکر بسیجی و شهادت طلبی بسیجیان ما هراس دارند.
فرمانده لشکر 88 زرهی استان افزود: بی شک فرهنگ و تفکر بسیجی به جا مانده از فرهنگ عاشورا است و بسیجیان ما تفکر و روحیه خود را از سید الشهدا(ع) به ارث برده اند و به خوبی نیز از آن برای مقابله با دشمنان استفاده کرده اند، دشمن ما از گسترش فرهنگ عاشورایی می ترسد چون گسترش این فرهنگ و روحیه باعث نابودی استکبار جهانی می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۱۶۴


ارسال