چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان:
حادثه تروریستی چابهار به شدت محکوم است/ منفور بودن تروریست ها در بین قوم بلوچ
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان گفت: این اقدامات تروریستی برای جایگاه تجاری چابهار نا امنی و مشکل ایجاد می کند و برای ملت ایران در منطقه خاورمیانه یک ضرر است.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی عبدالصمد ساداتی در گفت و گو با شستون با اشاره به حادثه تروریستی صبح امروز در چابهار تصریح کرد: اقدام تروریستی را به شدت محکوم می کنیم و این افراد کسانی هستند که می خواهند نظم جامعه را از بین ببرند و افرادی که در این کارها دست دارند و این عمل های زشت را حمایت می کنند، مردود هستند.

وی ادامه داد: مردم جامعه امنیت می خواهند و گروه های تروریستی قصد از بین بردن محبت و دوستی جوامع را دارند و ما از این افراد متنفر هستیم و شدیدا آنها را محکوم می کنیم.

امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان با اشاره به اینکه کسانی که اقدام تروریستی انجام می دهند و تحریم می کنند هم پیمان با یکدیگر هستند، تصریح کرد: تحریم ها کار شیطان است و هرگز بر روی ملت و دولت مقاوم ما اثر نداشته و تاثیری بر روی ایران نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه اقشار مردم باید انسجام و همدلی خود را حفظ کنند، بیان داشت: دشمنان خیرخواه ملت ایران نیستند و می خواهند در بین مسلمانان تفرقه و اختلاف ایجاد کنند.

مولوی ساداتی توضیح داد: اقدام تروریستی هیچ جایگاه در منطقه ندارد و به زودی شیطنت آنها گریبان گیرشان خواهد شد.
وی یادآوری کرد: نیروهای اطلاعاتی، نظامی و انتظامی دقت عمل خود را افزایش دهند و آرامش را در بین مردم برقرار کنند تا رضایت مردم جلب شود و نباید دشمن تراشی بین کسانی که خواهان وحدت هستند ایجاد شود.

امام جمعه اهل سنت شهرستان سراون یادآوری کرد: واکنش نیروهای انتظامی و نظامی در مقابل دشمنان باید طوری باشد که سوژه برای غاصبان و گروه های معاند فراهم نشود.

وی در پایان گفت: این اقدامات تروریستی برای جایگاه تجاری چابهار نا امنی و مشکل ایجاد می کند و برای ملت ایران در منطقه خاورمیانه یک ضرر است.

 
انتهای پیام/م.ش
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۴۷۹


ارسال