چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷
فعال دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز سراوان عنوان کرد؛
لزوم ترویج تفکر جهادی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی/ بی توجهی مسئولین دانشگاه به مطالبات دانشجویی
 
فعال دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز سراوان گفت: برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی لازم است تفکر جهادی در جامعه ترویج داده شود.
به گزارش عصرهامون؛ یکی از فعالین دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز سراوان در گفت و گو با شستون اظهار کرد: به مدت دو سال در برنامه های فرهنگی دانشگاه پیام نو مرکز سراوان به همراه دیگر دوستان خود در حال فعالیت است.

 وی افزود: برنامه های مختلف فرهنگی و برگزاری کارگاه های بهداشتی و اجتماعی زیادی را در دانشگاه انجام داده اند که مورد بی توجهی مسئولین قرار گرفته است.

 این فعال دانشجویی ادامه  داد: عدم حضور مسئولین دانشگاه در برنامه های فرهنگی و بسیج که برگزار کرده اند نشان از بی احترامی و بی توجهی و عدم حمایت مسئولین دانشگاه را دارد.

دانشجوی سراوانی ادامه داد: دانشجویان بدون چشم داشت و به صورت جهادی در راستای پیشبرد اهداف انقلاب در حال فعالیت هستند که لازم است مسئولین به این موارد توجه داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: بی توجهی به مشکلات دانشجویان یکی از مهم ترین دغدغه دانشجویان در این دانشگاه است که هیچ گونه اهمیتی به آنان داده نمی شود.

این فعال دانشجویی اضافه کرد: یکی از مطالبات دانشجویان صدور احکام فعال فرهنگی در دانشگاه است که پس از گذشت چندین ترم همچنان حکمی برای دانشجویان فعال فرهنگی صادر نشده است.
وی یادآور شد: با توجه به برودت هوا که در روزهای اخیر در این منطقه رخ داده است، دفتر فرهنگی این دانشگاه فاقد سیستم گرمایشی است که امید می رود مسئولین مربوطه صدای دانشجویان را بشنوند و در صدد حل مشکلات این قشر از جامعه باشند.

انتهای پیام/الف.د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۴۸۰


ارسال