چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ,22 May 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳
توقف قطار بازی های بومی و محلی در روستای پره کنت سراوان
 
رئیس هیئت بازی های بومی و محلی سراوان گفت: جشنواره بازی های بومی و محلی در دبیرستان نبوت روستای پره کنت شهرستان سراوان برگزار شد.
 
 
به گزارش عصرهامون؛ مراد شیخ زاده در گفت و گو با شستون اظهار کرد: جشنواره بازی های بومی و محلی با حضور دانش آموزان و معلمان و با همکاری اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان در دبیرستان نبوت روستای پره کنت شهرستان سراوان برگزار شد.


وی افزود: در این دوره از مسابقات در رشته طناب کشی چهارسر 16 تیم دو نفره، بولینگ فوتبال 32 دانش آموز و 11 معلم، هفت سنگ مهارتی 41 نفر و در رشته دوز حلقه چهار تیم با هم به رقابت پرداختند.رئیس هیئت بازی های بومی و محلی سراوان  با بیان اینکه در ر‌شته طناب ڪشی عبدالمجید سیدزاده و یاسین دهواری دهک مقام اول را کسب کردند، گفت: در دوز حلقه، محمدملک زاده، علی چاکریزاده و صهیب علوی مقام اول را از آن خود کردند.


شیخ زاده خاطر نشان کرد: در بولینـگ فوتبال مصطفی شیخ زاده، زکریا شیـخ زاده و عامر چـاکری به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.وی در پایان خاطرنشان کرد: عبدالعزیز ملک زاده و مهدی شیــخ زاده در رشته هفت سنگ مقام برتر را کسب کردند.
انتهای پیام/الف. د
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۶۴۸۲


ارسال