دوشنبه ۳ تير ۱۳۹۸ ,24 June 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
بر اثر سهل انگاری مدیر مدرسه؛
سومین آتش سوزی پیاپی مدرسه در سیستان وبلوچستان/ یک دانش آموز پسر طعمه حریق شد
 
بر اثر سهل انگاری مدیر مدرسه ای در شهرستان زهک یک دانش آموز پسر حین پر کردن مخزن چراغ نفتی دچار سوختگی شد.
به گزارش عصرهامون، صبح امروز بار دیگر در پی حادثه آتش سوزی با چراغ نفتی در یکی از مدارس سیستان وبلوچستان یک دانش آموز پسر در مدرسه حجت روستای پلگی سید از توابع شهرستان زهک دچار سوختگی از ناحیه پا شد.

این اتفاق ناگوار در حالی رخ داد که علی رغم تاکید مدیران مسئول در آموزش و پرورش استان، برخی از معلمان با سهل انگاری و واگذاری پر کردن مخزن چراغ نفتی به دانش آموزان باعث هدر رفت زحمات تمامی معلمان شده اند.

در پی تماسی که خبرنگار اجتماعی عصرهامون با علی مرادی رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان انجام داد وی گفت: با عنایت به بخشنامه های ابلاغی به مدارس و حساسیت ها و آموزش ها و توصیه هایی که دراین ایام به مدیران مدارس در سطح استان ارائه شده است، به علت سهل انگاری، مدیرمدرسه یاد شده لغو ابلاغ و پرونده وی به هیئت تخلفات اداری برای رسیدگی ارسال شده است.
 

وی گفت: اقدامات لازم برای درمان علی توتازهی دانش آموز حادثه دیده توسط آموزش و پرورش شهرستان زهک در حال پیگیری است.

به گزارش عصرهامون از ابتدای شروع فصل سرما تاکنون این اتفاق سومین حادثه آتش سوزی در مدارس استان پهناور سیستان وبلوچستان به شمار می رود. به گونه ای که پیش از این نیز چهار دانش آموز نونهال دختر در دبستان اسوه حسنه زاهدان طعمه حریق وشده و فوت کردند، همچنین روز گذشته نیز بر اثر اتصالی برق در پیش دبستانی و مهد قرآنی  ایلیا، دود مختصری ناشی از این اتصالی دفتر مدیر مدرسه را در برگرفت که خوشبختانه با اقدام به موقع مهار شد.

 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۰۹۸


ارسال