شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ ,24 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰
فرمانده مرکز بهداری رزمی سپاه جنوب شرق کشور:
بروزترین پروژه بیمارستانی در منطقه جنوب شرق افتتاح می شود
 
فرمانده مرکز بهداری رزمی سپاه جنوب شرق کشور از افتتاح بروزترین پروژه بیمارستانی در منطقه جنوب شرق تا ابتدای سال آینده در زاهدان خبر داد.
کفاش در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به افزایش تخت های بستری در بیمارستان نبی اکرم(ص) جنوب شرق اظهار کرد: در حال حاضر این بیمارستان متعلق به نیروی زمینی سپاه است که 96 تخت فعال دارد، که با توجه به تکمیل و افتتاح فاز یک در طرح جامع تا ابتدای سال آینده، تخت های بستری به 176 عدد ارتقا پیدا می کند.
 
به گفته وی، پروژه جدید بیمارستانی در بحث تجهیزات مطابق آخرین نقشه های بیمارستانی و روز دنیا طراحی شده به گونه ای که در طبقه همکف هزار و 860 متر فضا در اختیار بخش اورژانس و 450 متر فضا مختص به اورژانس سوختگی و شیمیایی است. در طبقه منفی یک اورژانس، کلیه دستگاه های تشخیصی و کمک درمانی شامل آزمایشگاه، رادیولوژی، سی تی اسکن، ام آر آی، سونوگرافی قرار دارد تا بیمار اورژانسی در کمترین فاصله کلیه خدمات درمانی را دریافت می کند. همچنین اگر بیماری نیاز به مراقبت در بخش های آی سی یو،سی سی یو و ان آی سی یو داشت این خدمات هم در طبقه اول و کلیه کلینیک های تخصصی در طبقه دوم دایر است.
 
فرمانده مرکز بهداری رزمی سپاه جنوب شرق کشور در تکمیل مطلب فوق با بیان اینکه این اولین بیمارستان با خصوصیات فوق در منطقه جنوب شرق خواهد بود، افزود: با اجرای این طرح فاصله خدمت رسانی به بیمار اورژانسی اهم از تشخیصی و درمانی را به حداقل رسانده ایم که این بزرگترین حُسنی است که از اتفاقات احتمالی برای بیمار جلوگیری می کند.
 
کفاش با تاکید بر این مطلب که پروژه فوق، بروزترین پروژه بیمارستانی در منطقه جنوب شرق خواهد بود، گفت: با احداث 32 باب منزل سازمانی در داخل بیمارستان، کلیه متخصصین در بیمارستان ساکن خواهند بود که هدف از این اقدام نیز عدم حضور پزشک متخصص از سایر بیمارستان های داخل یا بیرون از شهر است تا با کمترین فاصله پزشک به بیمار اورژانسی ارائه خدمت کند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۷۴۶۲


ارسال