سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر سیستان وبلوچستان از راه اندازی40 کاروان سلامت به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در مناطق حاشیه نشین و محروم استان خبر داد.
محمدمهدی سجادی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: طرح 40 کاروان سلامت به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه به ویژه در مناطق حاشیه و محروم که شهروندان دسترسی آسانی به تیم های تخصصی و سلامت ندارد، اجرا شده است.

وی بیان کرد: اولین مرحله از طرح 40کاروان سلامت روز گذشته در مناطق حاشیه نشین شهرستان زاهدان اجرا شد، در این طرح 45 داوطلب فعال حضور داشتند  که بیش از 253 نفر از مراجعه کنندگان به صورت رایگان ویزیت و به افرادی که نیازمند دارو بودند نیز به صورت رایگان دارو تحویل داده شد.

به گفته معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان در این طرح چهار  پزشک فوق تخصص، دو پزشک عمومی،کارشناس مامایی، کارشناس پرستاری و مشاوره های مختلف حضور داشتند، همچنین برپایی چادر ایستگاه سلامت از دیگر اقدامات انجام شده در اولین کاروان انقلاب بود که در آن تست قند و فشار خون از افراد گرفته شد.

سجادی از خیرین در راستای کاهش آلام مردم در زمینه تامین داروی مورد نیاز ورود در خواست همکاری کرد.

گفتنی است قبل از شروع طرح کاروان سلامت نیز 28 کاروان سلامت دیگر در ماه های مختلف سال به ارائه خدمات درمانی به مردم در مناطق مختلف پرداخته اند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۰۳۴


ارسال