چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ,1 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴
با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور در سیستان وبلوچستان؛
8 پروژه عمرانی افتتاح شد/ بهره برداری از ساختمانِ بزرگترین پایگاه کوهستانی کشور در تفتان
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان وبلوچستان از افتتاح 8 پروژه عمرانی این جمعیت با اعتباری بالغ بر 43 میلیارد ریال در حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور خبر داد.
به گزارش عصرهامون، همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور  پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر کشور، 8پروژه عمرانی این جمعیت با اعتباری بالغ بر 43 میلیارد ریال در سیستان وبلوچستان افتتاح شد.

رسول راشکی در تشریح خبر فوق در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: ساختمان اداری دفتر نمایندگی جمعیت هلال احمر شهرستان هامون با زیر بنای 430 متر مربع، پایگاه امداد و نجات جاده ای میل نادر نیمروز با گستره 128 متر مربع و پایگاه امداد و ‌نجات جاده ای حسنخون شهرستان زهک یادمان شهید شیر علی راشکی با زیربنای 128 متر مربع از مهمترین طرح های قابل افتتاح این جمعیت در سیستان و بلوچستان است.

این مسئول، پایگاه امداد و نجات جاده ای پلیس راه زاهدان یادمان شهید غلامحسن خدری با زیربنای 310 متر مربع، ساختمان اداری و آموزشی جوانان جمعیت هلال احمر سراوان با گستره870 متر مربع، پایگاه امداد و نجات کوهستان تفتان شهرستان خاش با580 متر مربع زیربنا، پایگاه امداد و نجات جاده ای گز میر نیکشهر با 125 متر مربع و پایگاه امداد و نجات شهری فنوج با 128 متر مربع زیربنا را از دیگر طرح های قابل افتتاح در سیستان و بلوچستان دانست.

وی ادامه داد: پایگاه امداد و نجات کوهستان تفتان یکی از بزرگترین پایگاه های کوهستان کشوری محسوب می شود که با حضور رئیس جمعیت هلال احمر در دره گل  تفتان به بهره برداری رسید.

راشکی بازدید از روستای نادرآباد شهرستان سراوان را یکی دیگر از اقدامات انجام شده عنوان کرد و ادامه داد:  آبرسانی به روستای پدگی زاهدان در ادامه طرح نذر آب از دیگر طرح های انجام شده است که دو تانکر تاکنون نصب و قول برای نصب سومین تانکر نیز داده شد، همچنین فراهم کردن لباس گرم برای دانش آموزان این منطقه نیز در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است پیرو سفر هفته پیش مدیر کل بانوان و خانواده ی استانداری و بررسی وضعیت بهره مندی خانوار های پدگی  از آب لوله کشی(که دسترسی نداشتند)رایزنی جدی با هلال احمر استان صورت گرفت.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۳۷۳


ارسال