پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۱
مدیرعامل جمعیت هلال احمر:
15 خودروی گرفتار در سیلاب رها سازی شد/ اسکان اضطراری 157 نفر در سیستان وبلوچستان
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان وبلوچستان از اسکان اضطراری 157 نفر در استان خبر داد و گفت: در این حادثه 15 خودروی گرفتار درسیلاب نیز توسط نیروهای امدادی رها سازی شدند.
رسول راشکی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار کرد: بر اثر بارندگی های روز گذشته تا صبح امروز نیروهای امدادی هلال احمر اقدام به توزیع  35 دستگاه چادر و اسکان ضروری 157 نفر در شهرستان های درگیر سیلاب کردند.

وی گفت: 82 نفر نیروی امدادی در قالب 19 تیم عملیاتی در شهرستان های زاهدان، ایرانشهر، فنوج، خاش، دلگان و میرجاوه اقدام به امدادرسانی کردند که بیشترین امداد رسانی ها مربوط به حوزه دلگان بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه این حادثه 235 آسیب دیده داشته است، ادامه داد: در این راستا پانزده خودروی گرفتار در سیلاب توسط نیروهای امداد رهاسازی شده اند که از این میزان 12 خودرو در شهرستان دلگان گرفتار سیل شده بودند که  66 سرنشین این خودروها نجات یافتند، همچنین هفت دانش آموز گرفتار سیلاب در جنوب سیستان و بلوچستان توسط نیروهای هلال احمر نجات داده شدند.

به گفته راشکی،در امدادرسانی روز گذشته121 تخته پتو، 20 والر و 100 کیلوگرم نایلون به همراه مواد غذایی در میان مردم گرفتار سیلاب استان توزیع شد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۸۷۳۷


ارسال