چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ,26 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر عنوان کرد؛
عفو88 زندانی نیکشهر/موجی از خوشحالی و نشاط اجتماعی در شهرستان حکم فرماست
 
دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر از عفو 88 تن از محکومان زندانی این شهرستان خبر داد.
محسن گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به آزادی تعدادی از زندانیان نیکشهری به مناسبت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: در پی موافقت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با پیشنهاد رئیس محترم قوه قضائیه مبنی بر عفو گسترده زندانیان در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران این بخشنامه در سراسر کشور از جمله حوزه قضایی شهرستان نیکشهر اجرا شد که در همین راستا ۸۸ نفر از محکومین شهرستان مشمول این بخشنامه شدند.

وی افزود: با اجرای کامل این بخشنامه که با تدبیر اندیشمندانه ی ریاست محترم قوه قضائیه و در راستای رأفت اسلامی و توسعه عدالت اجتماعی و حمایت از نهاد مقدس خانواده و با هدف کاهش جمعیت کیفری زندان ها انجام پذیرفت ۵۶ نفر از محکومین زندانی شهرستان نیکشهر آزاد و ۳۲ نفر نیز مشمول تقلیل و تخفیف مجازات شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نیکشهر عنوان کرد: پس از اعلام خبر آزادی این افراد به خانوادهایشان موجی از خوشحالی و نشاط اجتماعی در بین خانواده های این محکومین ایجاد شد است.

گل محمدی در پایان افزود :امیدواریم با اجرای این عفو گسترده محکومین مشمول عفو، بازگشت شایسته ای به جامعه و نزد خانواده خود داشته باشند و در پناه حمایت های حاکمیتی و نظام شاهد اصلاح این افراد باشیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۰۹۱۱۸
مرجع : عصرهامون


ارسال